Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Hamis vád miatt keres a...

Hamis vád miatt keres a rendőrség, holnap megyek be, de mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Nem vádoltam senkit semmivel nem jelentettem fel, de engem már fenyegettek fejlenetéssel. Viszont a rendőr azt mondta ha nem megyek be kényszeritő eszközt fog alkalmazni és előállit.


Mi lehet ez a hamis vád? Valaki feljelentett én vagyok a sértett vagy alany, v bármi és most a feljelentőt gyanúsitják hamis váddal? Gondolom ha nem teszek vallomást az az egyszerubb, de mi a fene ez?


2018. febr. 4. 23:26
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
en mar beletorodtem max lecsuknak par evre aztan kesz. tulelem. jobb mint ha haboruba kuldenek.
2018. febr. 7. 01:45
 12/21 anonim ***** válasza:

Nem lesz ebből semmi szerintem le kell tagadni mindig mindent ennyi.. Ha igazat mondasz vagy az a baj!


1 állítás 1 tagadás.. az ellenőr bizonyítsa be hogy így volt..


Én is mondhatom hogy azt mondtad nekem meg fogsz ölni... bizonyítanom is kellene nem ? :D


Ezek a felesleges pappír munkák inkább a rendőrség is hajkurássza a bűnözőket meg a gyilkosokat.. meg a pedofilokat akik kinn rohangálnak az utcán...


Szánalmas ország ez ! :D

2018. febr. 7. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Azt megjegyzem... amikor ellopták a jogsimat.. és mondták tegyek feljelentést ismeretlen tettes ellen, mert akkor nem kell kifizetnem a 4000.- forintot.. és tényleg ellopták!!


A rendőr azt mondta nem ír ilyen hülyeségekről jegyzőkönyvet ... menjek be az okmányirodába ... 1500.- forintért kapok másikat és mondjam azt hogy ismeretlen körülmények között elveszett...


Na ennyit a magyar rendőrségről is...

2018. febr. 7. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
na ja sztem mindenki tudna mesélni .. itt a te esetedben egyszerűen nem akarták h romoljon a felderítési mutatójuk, mivel tudták jól h úgyse találják meg az ellopott iratot, ennyi.
2018. febr. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

én is ezzel érveltem orditva meg is mondtam a rendőrnek, hogy az eltunt 8 eves kisgyerekeket keresse ahelyett, hogy velem emberkedik.

Erre persze megkaptam, hogy azt is keresi. lóf.szt

2018. febr. 7. 19:57
 16/21 A kérdező kommentje:

meg levittek vidékre kocsival de vissza már nem.

Aztán még amikor ott akartam kérni igazolást rendőrtől, hogy hogy menjek le már 0 forinttal közölte, hogy ők nem tudnak lógjak a vonaton.

Aztán hiába mondtam h hajléktalannál is láttam ilyet annak is a rendőrség adott. Lexarják mi van. Ha bekerültem le is lőnek ha kimennék, de ha ott döglök meg a kapuban kint max félrerugdosnak.

Aztán ráadásul amikor 15 km-t sétáltam a vasutállomásra a rendőrségtől a hidegben láttam h vagy 5 rendőrjárőr elment ott akik simán levihettek volna de "ne haragudjon nem lehet"

Persze amikor előállitottak a rossz hely miatt ahova önként bementem volna ott ragaszkodtak hozzá h vezetoszaron kiserjenek bilincsben kocsival mint egy gyerekgyilkost.

Kifelé már dögöljek meg.

2018. febr. 7. 20:02
 17/21 anonim ***** válasza:
Teve utca ... jelentsd fel ... rendőri túlkapás van már itt ahogy látom... Nyomozzon a Nemzeti Nyomozó Iroda is .. rendőrök is ülnek börtönbe ne feledd!!!
2018. febr. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Értelmetlen. Nem akarok erősködni nehogy rosszabbul járjak. Úgysem érnék el semmit.
2018. febr. 7. 21:46
 19/21 anonim ***** válasza:

17, ne bolondísd szegényt, rendőrséggel szemben nem tud fellépni, azok az esteek amikor rendőrök ülnek speciálisak, és nem azért mert a "páciens" feljelentette, hanem mert a sajátjai el akarták tenni az útból őket.


Kérdező, egyetlen megoldásként marad a nyilvánosság, a sajtó. sajnos más nem segít, ill. sokszor még az se, olyan szintre jutottunk a pofátlanságban.

2018. febr. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
én bizom a fideszben, meg is mondtam mindenhol, hogy fidesz szavazó vagyok, rendpárti, konzervativ, és ezek az ügyek tévedések. remélem értékelik.
2018. febr. 8. 11:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!