Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Egy klausztrofóbiást, hogy...

Egy klausztrofóbiást, hogy zárnak börtönbe?

Figyelt kérdés
Mivel az már kínzásnak számít nem? Az pedig tilos. És ugye tudjuk,hogy börtönbe szabálysértés miatt is kerülnek, meg nem erőszakos cselekmények miatt is.Ebben az esetekben pedig még azt sem lehet mondani, hogy megérdemli. Ilyenkor mitcsinálnak?Házi őrizetrendelnek el?

2018. szept. 4. 13:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Klausztrofóbiások, agorafóbiások, pánikbetegek, szorongási rohamosok, nekik ez egy rémálom lenne, szerintem sokan első éjjel megölnék magukat. Lehetséges hogyha van orvosi papír, és nem akkora súlyú a bűncselekmény (tehát nem gyilkosság meg terrorizmus meg mittudomén, hanem mondjuk adócsalás vagy lopás vagy ilyesmi), akkor lehet hogy a bíróság elrendelheti a házi őrizet + kötelező közmunka kombót a börtön helyett. De ez csak feltételezés, ebben nem vagyok biztos.
2018. szept. 6. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 kretens ***** válasza:
Én ha tbc-és lennék és ha ne adj isten valaha rossz fát tennék a tűzre és letartóztatnának mondjuk beraknak egy rendőrautóba utánna meg egy fogdába akkor ezt köteles lennék közölni a rendőrökkel?Mert ugye ilyenkor az eljárás során is köhöghetnék párat.
2018. szept. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, kérdező, a legtöbb ilyen betegséggel rendelkező ember általában nem bűnöz. Aki börtönbe kerül, az olyan helyen nő fel, ahol egy ilyen személy nem is marad életben. Sokkal nagyobb eséllyel volt klausztrofóbiás az, akit kiraboltak, mint az, aki kirabolta.
2018. nov. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Lehtöbbször...nagyobb eséllyel...tehát azért mégis csak van kivétel, mint mindig. Engem pedig pontosan ez érdekel, hogy ilyenkor mi a szitu.
2018. nov. 6. 19:28
 15/15 anonim válasza:

"Mint láthatod a válaszomat is lepontozták."


Igen, meglepő volt, hogyan reagáltak a zsiványok. Szerintem ha csak azt a két szót írtad volna, hogy "rendőr vagyok", akkor is lepontoztak volna.

2019. márc. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!