Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy a rendőrség egyre inkább "elnőiesedik"?

Figyelt kérdés

A testületben egyre több a nő, főleg a tisztek között.

Mi a véleményetek erről?


Nem vagyok híve semmilyen nemi alapú megkülönböztetésnek, de valahogy szerintem a rendőrség az a munkahely ami inkább férfiaknak való és nem csak a fizikai követelmények miatt.


Ennek ellenére nem vitatom, hogy van nagyon sok jó rendőrnő aki normálisan végzi a munkáját, sőt élete hivatásának tekinti.


Véleményeiteket várom!


2010. jún. 27. 21:41
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

ma 14:36


Kedves Rendőrnő!


Egyáltalán nem akartalak megsérteni, remélem nem is történt meg!


Elhiszem, hogy a nők pont úgy, sőt egyes esetekben jobban el tudják látni a feladatot mint a férfiak és nem kétlem, hogy te is jól végzed a munkád.

Azt pedig kifejezetten díjazom, hogy a munka után csinos, nőies ruhát veszel fel.


Ahogy írtam is, nem is az alkalmasság-alkalmatlanság problematikája miatt kérdeztem.


Egyébként elfogadom az érvelésed és biztos én látom vagy láttam rosszul.


Na az viszont már nagyon nem tetszik és nem is fog, amikor nagy darab készenléti rendőrnők, mufurc arccal férfias stílusban megszólalnak. Viszont ez nem a munkájukkal szembeni kritika.

De én is láttam már nagyon csinos rendőrnőt.


Egyébként egy férfi gyanúsított (főleg ha igazi bűnöző alak) viselkedése egy rendőrnővel (nyomozó vagy járőr) más mint a férfi rendőrökkel?

2010. jún. 28. 22:33
 12/29 anonim ***** válasza:

Szerintem meg a férfiak ne menjenek pincérnek, felszolgálónak, szakácsnak, tanárnak, és még sorolhatnám.

Talán akkor helyre állna a rend nemek között.

Mert mégis hova menjenek a nők már???

Ha elmegy vízvezetékszerelőnek, vagy szobafestőnek vagy bármi más hiányszakmába, akkor körbe röhögik!! (hiába lenne alkalmas rá, s végezné szakértelemmel a munkáját).

Csak sajnos kis hazánkban már így is van elég műkörmös, kozmetikus, meg masszőr! (főleg hogy ezek ma már úgyis luxusnak számítanak a nép nagy részének.)

2010. júl. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:

" nagy darab készenléti rendőrnők, mufurc arccal férfias stílusban megszólalnak."

Láttad,amit belinkeltem?Ott mekkora a készenléti rendőrnő?? A legkisebb:D És még láttam rajta kivül is készenlétis rendőrnőket ott,de mindegyik 165 170 cm.nél nem volt magasabb átlagos testalkattal!Én nagydarab készenléti rendőrnővel még nem is találkoztam:XD

2010. júl. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
Kérdező...,egyébként most már nincsenek férfi-női szakmák!Nő is vezet buszt,rendőrnek elmegy,repülőt vezet stb,stb...!Férfi között is van már műkörmös,kozmetikus,cipőbolti eladó,szóval már nem lehet ilyen élessen határt vonni a két nem között!
2010. júl. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

" Nem vagyok híve semmilyen nemi alapú megkülönböztetésnek "


Nyilvánvalóan nem, ügyes vagy kérdező, inkább mássz vissza a kő alá.

2010. júl. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:

16:08


Igen, láttam a képeket. Nem rájuk gondoltam, de én láttam már nagydarab mufurc arcú, férfias megjelenésű készenlétis rendőrnőt.


De, hogy egy belsőstől hallom, hogy mennyire nem ez a trend, jó érzés.

2010. júl. 4. 21:31
 17/29 anonim ***** válasza:
Elég baj így hogy fogják rendbetenni a cigány bűnözőket?
2010. júl. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

Nem gond, addig amíg bent az irodában dolgozik.


Utcára már nem való egy nő (rendőr párom szerint).

2010. júl. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

Sok a nőies, vékony, 150 cm körüli, nagyon alacsony rendőrnő. Őket utcára járőrnek kitenni, nem biztos, hogy jó. MÉg abban az esetben sem, ha a párja, aki mellé beosztották, egy nagy darab férfi rendőr. Ha kocsmai verekedésre kerül a sor,akkor mit csinál az a kis filigrán nő? Lelövi a verekedőket? (mindenki tudja, hogy nem teheti meg)

A férfi rendőr meg ott áll egyedül és hadakozik a részeg verekedőkkel, míg a nőt már régen lefogták.

Az utcára karakán férfiak kellenek.

És az állampolgár sem ijed meg egy férfi, nő felállás láttán.

2010. júl. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

Utolsó! Te miről beszélsz? 150 centivel senkit nem vesznek fel rendőrnek, katonának (tudtommal). Van egy magasság meg súlyhatár...

Nem tudom mennyire izmosak a rendőrnők, mert nem szoktam őket nézegetni sehol, de nem kéne megint általánosítani ebben a témában. Biztos van aki cingár ott is, de biztos van aki megfelelő testi erővel rendelkezik.


Az meg nem kifogás mert hogy nő!

A kajak kenus lányoknak milyen izmos felső testük van már? Sok férfi elbújhat mögöttük!!!!

2010. júl. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!