Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy a rendőrség egyre inkább "elnőiesedik"?

Figyelt kérdés

A testületben egyre több a nő, főleg a tisztek között.

Mi a véleményetek erről?


Nem vagyok híve semmilyen nemi alapú megkülönböztetésnek, de valahogy szerintem a rendőrség az a munkahely ami inkább férfiaknak való és nem csak a fizikai követelmények miatt.


Ennek ellenére nem vitatom, hogy van nagyon sok jó rendőrnő aki normálisan végzi a munkáját, sőt élete hivatásának tekinti.


Véleményeiteket várom!


2010. jún. 27. 21:41
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Szoktak utcán is lenni nem csak irodában. Múltkor is 2 nő 2 ffi igazoltatta az árusokat az aluljáróban.
2010. júl. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Igen..,én is sok rendőrjárőrnőt láttam már,tudnak ők határozottak lenni,olyankor előveszik a férfias énjüket mikor dolgoznak,mikor leteszik a szolgálati ruhát visszaváltoznak hétköznapi nővé:)
2010. júl. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:

Utolsó:

Na szerintem is ez a jó.


A munkában ne finomkodjanak, lépjenek fel ugyanúgy mint egy férfi, de munkán kívül azért legyenek nők, nőies stílusban.

2010. júl. 5. 21:25
 24/29 anonim ***** válasza:

"Utolsó! Te miről beszélsz? 150 centivel senkit nem vesznek fel rendőrnek, katonának (tudtommal). Van egy magasság meg súlyhatár."


A párom rendőr, és csak hirtelen 3 kolléganőjéről tudok, akik kb. 150 centik, nem viccelek, mert én vagyok 164, és nálam sokkal alacsonyabbak, és járőrként dolgoznak az utcán. Úgyhogy bizony, hogy tudom miről beszélek.

2010. júl. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Ja, és tegnap megkérdeztem a rendőr páromat újra, mert meséltem neki a témát. Tartja a véleményét, és vele együtt sok férfi kollégája, hogy egy nővel az utcán, ha olyan szituáció alakul ki, ahova oda kell tegye magát, nem sokra megy. Ezt el kell fogadni.

Hiába karakán egy nő, hiába tudja kiengedni a hangját, hiába határozott, ha három részeg, felbőszült állatot kell leverni, akkor bizony az én nagydarab rendőr párom egyedül marad, mert kérdem én, mit tud csinálni egy nő?

Kap egy sallert, aztán már a földön is van, és egy hét mire az agyrázkódásból magához tér, nem hogy még a gázspray-t vagy a gumibotját előkapja. Mert lövöldözni azért még sem szokás.

2010. júl. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
A probléma ezzel csak az, hogy a bűnözők nagy része cigány akiknél a nőt semmibe se nézik tehát engedelmeskedni se fognak neki. Amúgy meg szép ez a nagy női egyenjogúság, de azért megnézném hogy egy 50kg-os nőce adott esetben hogy szerel le egy 200kg-os késes hőbörgő cigánybűnözőt :))
2010. júl. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Ezért nincs is sok rendőrjárőr nő...,rövidre zárva:D És sztem olyan kerületkben van rendőrjárőr nő ami nem annyira fokozottan veszélyes,de cigókerületekbe nyilván nem nőt raknak ki az utcára,de itt a XI. kerben ahol lakom mindig látok női rendőrt,de a nyócban én még nem láttam!
2010. júl. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Pedig a "nyócban" nem is kevés a rendőrnő.
2010. júl. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Ha te irod biztos van a nyócban is..,ha meg gáz van és nem bir a rendőrnő és társa a túlerővel hivják az erősitést!Meg legtöbb helyen már térfigyelő kamera van,ha utcán történik az incidens igy nyomon tudják követni az eseményeket és ennek függvényében küldik az erősitést!
2010. júl. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!