Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ti féltek a rendőröktől?

Ti féltek a rendőröktől?

Figyelt kérdés

Én sosem követtem el semmi bűntényt, de egyszerűen földbe gyökereznek a lábaim, ha rendőrautót, vagy gyalogos járőröket látok az utcán. Gyorsan odébállok és azt kívánom, bár húznának el, lennének máshol.


Valahogy egyszerűen ijesztőek számomra.


Ti hogy vagytok ezzel? Mit éreztek, ha rendőrt vagy rendőrautót láttok?



2019. jan. 30. 00:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
47%
Semmi sincs bennem, pláne félelem nem. A múltkor pl nekitolattam egy másik autónak, nem volt betétlapunk, jött egy járőrautó, megállt, megkérdezték, hogy minden oké- e, aztán adtak egy betétlapot, sőt minden apró dolgot elmagyaráztak. Rendesek voltak
2019. jan. 30. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
35%
#11 mert előktéletes vagy. Én nem dohányzok de nálam van két fajta cigi is ha kérik tudjak adni és öngyújtót is tartok magamnál és aprót is. Mondjuk anarchiata vagyok, a rendőrök meg szerintem egy illegitim kormányt szolgálnak ki.
2019. jan. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Ha majd neked is lesz párszor 8 napon túl gyógyuló sérülésed akkor te is annyira előítéletes leszel mint én.
2019. jan. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
31%

Az fél a rendőröktől, akinek van félni valója !


Én világéletemben semmi rosszat nem csináltam. Nem is félek semmilyen rendőrtől. Engem védenek meg. Aki már fél az már sok rosszat tett a tűzre :/

2019. jan. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Igazából ennek semmi köze a politikához, ez egyszerű pszichológia. Más országokban is beszámolnak róla, hogy hirtelen karót nyelnek, amikor meglátnak egy rendőrt, pedig nem csináltak semmit.

Egyszerű asszociációról van szó. Ahogy az orvosokat okosnak gondoljuk, úgy a rendőrre a természetes válasz az, hogy vajon mindent szabályszerűen csinálok/csináltam-e. De ezt belénk is nevelik. Gyerekeket ijesztgetni is szoktak rendőrbácsival, hogy majd elviszi, ha nem viselkedik. De szülők is bepánikolnak, egyből nyúlkálnak a biztonsági övért, halkan (mintha meghallanák XD) "ne menj olyan gyorsan, ott a rendőr!" stb. És közben szépen összekötjük a fejünkben a rendőrt ezzel az érzéssel.

2019. jan. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 árokpart ***** válasza:
0%
Aki úgy tart vagy fél a magyar rendőröktől, hogy nem követett el semmilyen törvénytelen dolgot vagy bármilyen bűncselekményt , annak szerintem nagyon komolyan el kellene gondolkodnia, hogy esetleg pszichiáterhez forduljon. Kérdező javaslom nézd meg a Bekasztlzva külföldön című sorozatot a youtube-on majdnem minden rész fennt van. Venezuelai, kolumbiai vagy akár törökországi hatóságok "vendégszeretete" után ha magyar földre érnél, szerintem örömödben meg is ölelnéd a magyar rendőröket vagy a Liszt Ferenc reptéren amagyar vámosokat van egy olyan érzésem.
2019. jan. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
50%
Felesleges az utcán félni a rendőrőktől. Bűn alap nélkül nem állítanak meg téged, ha gyalog vagy. :)
2019. jan. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!