Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Van nem messze tőlünk egy...

Van nem messze tőlünk egy bérház blokk, mögötte meg egy névtelen utca (nincs utcanévtábla felrakva), az ott lévő egyik lakó már nemegyszer belém kötött / fenyegetőleg tett, amikor ott mentem el. Mit lehet tenni? Arra szoktam eljárni.

Figyelt kérdés

Először belém kötött, hogy arrafelé köszönni szokás aztán mondtam, hogy nem hozzá jövök, csak átmegyek és hogy hagyjon békén, valamit még beszólt ill. a nála lévő ásóval fenyegetőleges mozdulatot tett.

Másodjára pedig szintén amikor arra mentem el, teljes erőből kivágta a garázsajtaját és ilyen keménykedő mozdulattal ki állt elé (nyilván megfélemlítésből). Ekkor nem szóltam semmit neki, csak tovább mentem.

Mit lehet ezzel tenni? Az a névtelen utca egyébként két utcát köt össze, azért szoktam ott átmenni.


2019. márc. 19. 15:33
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Akik beírják, hogy köszönni kellene, azoktól megkérdezném, hogy ők is köszönnek vad idegeneknek, akik nem is a közvetlen szomszédjukban vannak? Városban! Továbbá aki ásóval fenyegetőzik?
2019. ápr. 3. 11:02
 12/12 anonim ***** válasza:

#11

Igen, ha ismeretlen helyen egy ottlakó mellett megyek el és az rám néz éppen, akkor köszönni szoktam. Helyben, ahol ismerős vagyok, ott is ha elmennek a házunk előtt és én vagyok kint éppen, akkor is köszönni szoktam - mert kevesen járnak az utcánkban.

Ha fenyegetőleg lép fel valaki akkor pontosan ezért köszönök, hogy tudja, nincsenek számára rossz szándékaim. De nem, nem hagyom szó nélkül ha ténylegesen megfenyeget valaki.Az már más kategória, mint ha valami csak olyannak tűnik, hogy fenyegetőnek is érezhető.

2019. ápr. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!