Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Egy 15-16 éves körüli lány...

Egy 15-16 éves körüli lány már tudja, felfogja ezt vagy meglepő esetleg mindenki magától megtudja?

Figyelt kérdés

Egy 15 körüli lány, aki tegyük fel még soha nem volt rendőrségen, de valamit látott ,ez tudomására jutott a nyomozónak, mert ő büntetőeljárást folytat. Namost a lányt beidézi tanúként, mert látott valamit, persze nem egyedűl megy hanem törvényes képviselővel, mert még nincs 18 éves.

Amikor az embernek a rendőr szó jut az eszébe, mindig egy kék inges egyenruhás kalapos emberre gondolunk. De azt is tudjuk, hogy bent a rendőrségen az irodákban civil ruhában is vannak rendőrök akik úgy néznek ki mint egy irodista.


Amikor bemegy kihallgatásra egy ilyen lány , szerintetek tudja magától, hogy az a bácsi ott az irodában aki aki nézi a számítógép monitort, kérdéseket tesz fel és válaszolni kell az ir rendőr (nyomozó) ,nemcsak az utcán járkáló kék inges emberek?


Vagy , ha még ugye nem volt rendőrségen, nem került ilyen helyzetbe és nem mondták neki otthon, a családban ez nem volt téma, lehet nem tudja ,azt hiszi irodai alkalmazott, de ott kiderűl, hogy rendőr nyomozó?


Csak azért tettem fel, mert én férfi létemre 17 évesen tudtam meg, hogy nem csak kék inges rendőrök vannak, nem néztem tévét , téma sem volt.



2019. ápr. 5. 18:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Egyébként ha már ott van az anyu, apu, mint törvényes képviselő, és a 17 éves gyereknek nincs magától annyi esze, hogy erre rájöjjön, a fentiek alapján, azért az anyu, apu dolga elmagyarázni, hogy mi a rendőrség, mi a tanú... De ha nem világos számára, akkor kérdez.


A gyermek kihallgatása tényleg más körülmények között zajlik, de azért szerintem a 17 éveset már nem játékok közt rajzolgattatják,

2019. ápr. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Jogi szempontból 14 év felett már nem gyermek.
2019. ápr. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!