Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Azt megtehetik, hogy elkezdene...

Azt megtehetik, hogy elkezdenek zaklatni a rendőrök egy embert, mert valakik bejelentették, hogy gyanúsan mászkálok a városban?

Figyelt kérdés

Ez komoly. Hallottam, mit súgtak össze mögöttem. Szóval, nem hiszem, hogy ez alapja, hogy nekiálljanak taklatni, fogyelgetni, ha nem csinálok semmi.

Nekem is lehet magánéletm, randi, vagy vásárolgatás, séta, leülni egy prakba. Amikor ezt művelték, éppen egy telefonos boltot kerestem, mert nem vettem észre az étterem sarkában...


Egyre inkább el akarokenni ebből az orsz@gból,ha erre van keret és humánerőforrás, hogy ártatlan embereket zaklassanak.


Minden elismerésem a Zala megyei rendőrségmunkájához és Hévíz lakosságnak is! Elvévre minek merészel odamenni egy turista! 👏👏


Olyat nem kérek, hogy kamu, meg beképzelem! Magyarország szégyene!


2019. jún. 21. 15:08
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
80%
Mit gagyogsz itt össze? Ennek semmi értelme...
2019. jún. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
77%
Paranoid skizo kérdező, minden hétre van valami sztorija. Hol kibeszélik, követik, fenyegetik, hol a buszsofőr, hol a lakosság, hol a rendőrség "zaklatja".
2019. jún. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
71%
Te vagy az, aki tegnap egy konditerem második emeletéről kidobott, tízezer forintos ventilátorról ujjlenyomatot akart venni, hogy megtalálják a tettest? Én már kezdek aggódni miattad, mert elbizonytalanodtam, hogy te mémeled ezt az egész autista skizofrén gyökér dolgot, vagy tényleg szenvedsz ettől.
2019. jún. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
74%
Ja, és az apja állandóan veri, meg full betegen behajtja egyetemre.
2019. jún. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Ez az oldal színvonala...

🤣🤣🤣🤣


Megfigyel a rendőrség, szimplán ennyi, psdig nem csinálok semmit és ezáltal nem élhetem nyugodtan az életemet.


Nem kell elhinni l, ilyen választ nem os kértem.


Csak erre van erőforrása kedves országunk rendfenntartó szervének, hogy ártatlan embereket zaklatnak.

2019. jún. 21. 15:18
 6/27 anonim ***** válasza:
72%
Oké, szerinted miért követnének egy civilt? Hm? Van észérved erre?
2019. jún. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
72%
Ez. Skizofrének írnak ki inkoherens kérdéseket, nárcisztikusok provokálnak, szociopaták trollkodnak.
2019. jún. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

"Te vagy az, aki tegnap egy konditerem második emeletéről kidobott, tízezer forintos ventilátorról ujjlenyomatot akart venni, hogy megtalálják a tettest? Én már kezdek aggódni miattad, mert elbizonytalanodtam, hogy te mémeled ezt az egész autista skizofrén gyökér dolgot, vagy tényleg szenvedsz ettől"


Nem, NEM én vagyok.


Undorító ez az oldal... Meg a trolloknis. Nem én voltam, de ez higy kapcsolódik ehhez?

2019. jún. 21. 15:24
 9/27 anonim ***** válasza:
65%
Akkor fogd meg a 9-eske kezét és ballagjatok el erről az oldalról vidáman. Örökre.
2019. jún. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
58%
Amcsiknál tök természetes az, ha valaki játszóteres parkban magányos férfiként, újabban már nőként is megpihen, akkor ráhívják a rendőröket.
2019. jún. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!