Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Azt megtehetik, hogy elkezdene...

Azt megtehetik, hogy elkezdenek zaklatni a rendőrök egy embert, mert valakik bejelentették, hogy gyanúsan mászkálok a városban?

Figyelt kérdés

Ez komoly. Hallottam, mit súgtak össze mögöttem. Szóval, nem hiszem, hogy ez alapja, hogy nekiálljanak taklatni, fogyelgetni, ha nem csinálok semmi.

Nekem is lehet magánéletm, randi, vagy vásárolgatás, séta, leülni egy prakba. Amikor ezt művelték, éppen egy telefonos boltot kerestem, mert nem vettem észre az étterem sarkában...


Egyre inkább el akarokenni ebből az orsz@gból,ha erre van keret és humánerőforrás, hogy ártatlan embereket zaklassanak.


Minden elismerésem a Zala megyei rendőrségmunkájához és Hévíz lakosságnak is! Elvévre minek merészel odamenni egy turista! 👏👏


Olyat nem kérek, hogy kamu, meg beképzelem! Magyarország szégyene!


2019. jún. 21. 15:08
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
91%

Azt kellett volna mondanod, hogy a héten elkezdődött a nyári szünet, és minden kategória tele van kamukérdésekkel (a szokásos napi kamun felül is), amit az unatkozó gyerekek kreálnak a net előtt. Ezt pedig sokan unják, és nem a legkedvesebb szófordulatokat hozzák fel. A nyár mindig ilyen elcseszett ezen az oldalon, és nem csak azért mert meleg van és nyűgösek az emberek.

Kár, hogy te nem veszed észre a nyilvánvalóan troll vagy kitalált kérdéseket.

2019. jún. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
xD-zik a kérdező. Mit gondoltok hány éves ?!
2019. jún. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Megint azt hiszik, hogy én írtam ki a kérdést.
2019. jún. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

Attól tartok... Nár el sem olvastam a válaszokat. Jóval 18 felett vagyok, de tudom, 50 felett ez új...


Most Ti nyugdíjasak vagytok, vagy elmentek otthonról? Ráértek arra, hogy egész nap ezt az oldalt bujj@tok,trollkpdtok és memeorizáljátok a kérdéseket, majd gyanűsítgattok?


Több, mimt beteges. Másrészt kinek van erre idej, oh my god. Tudom, Önök oroszt tanultak... Спокойной ночи!

2019. jún. 21. 23:51
 25/27 anonim ***** válasza:
91%
Nincs itt semmi baj. Látod, most már csak a rendőrök követnek. Régebben követett egy buszsofőr is, de ő már nincs a sztoriban. Voltak a buszon gyanús utasok is, akik figyeltek, róluk sem írsz már. A fagyis és az újságos sincs már napirenden. Ha így haladsz a terápiával, hamarosan minden üldöződtől megszabadulás.
2019. jún. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:

Hogy mennyi beteg ember van... Ha nem jönnék fel ide, el sem hinném.


"Régebben követett egy buszsofőr is, de ő már nincs a sztoriban. Voltak a buszon gyanús utasok is, akik figyeltek, róluk sem írsz már. A fagyis és az újságos sincs már napirenden."


Te miről beszélsz???

2019. jún. 25. 05:51
 27/27 anonim ***** válasza:
neked vannak paranoid tévképzeteid, de mindenki más beteg rajtad kívül, csak te vagy normális. értjük.
2019. jún. 25. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!