Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Azt megtehetik, hogy elkezdene...

Azt megtehetik, hogy elkezdenek zaklatni a rendőrök egy embert, mert valakik bejelentették, hogy gyanúsan mászkálok a városban?

Figyelt kérdés

Ez komoly. Hallottam, mit súgtak össze mögöttem. Szóval, nem hiszem, hogy ez alapja, hogy nekiálljanak taklatni, fogyelgetni, ha nem csinálok semmi.

Nekem is lehet magánéletm, randi, vagy vásárolgatás, séta, leülni egy prakba. Amikor ezt művelték, éppen egy telefonos boltot kerestem, mert nem vettem észre az étterem sarkában...


Egyre inkább el akarokenni ebből az orsz@gból,ha erre van keret és humánerőforrás, hogy ártatlan embereket zaklassanak.


Minden elismerésem a Zala megyei rendőrségmunkájához és Hévíz lakosságnak is! Elvévre minek merészel odamenni egy turista! 👏👏


Olyat nem kérek, hogy kamu, meg beképzelem! Magyarország szégyene!


2019. jún. 21. 15:08
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
71%

paranoid skizofrénia. így hívják a problémádat.

De nyilván egy beteg ember soha nem ismeri el hogy így van.

2019. jún. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
50%

#10 Azért feltételezem, mert az a kérdés legalább annyira elrugaszkodott a valóságtól, mint ez. Vagy írd ide, hogy körözött bűnöző vagy, vagy másik ország kémje, vagy valamit, ami indokolja ezt a paranoiát, mert így tényleg paranoid skizofrénnek tűnsz.


#11 Nem fogok elmenni innen deviáns retardáltak miatt, viszont jelzem, hogy itt vannak és káros a jelenlétük. Furcsa megközelítés, mi?

2019. jún. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!


Esetleg leírnád ától cettig pontosan, hogy mi történt? Ki zaklatott, miért, hogyan történtek a dolgok, mi lett belőle, stb.


Nem mondom, hogy kamu, de mindenképp szükséges a történet, ahhoz, hogy tudjunk érdemben segíteni.

2019. jún. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 Molyember ***** válasza:
77%

60%-os, a kérdés nem kamu, de nem is igaz. Tényleg beteg a kérdező, hónapokkal ezelőtt láttam az első ilyen kérdését. Mindig zaklatják a rendőrök, mert egyedül mászkál, meg kapucnit hord. Ha van kedved, keress vissza, mindig ezeket a szavakat használja.

Nem az ő hibája, hogy nem megy orvoshoz, a betegségének az a lényege, hogy ezt teljesen valóságosnak éli meg. A családjának kéne elvinnie. Igazából még az is lehet, hogy éppen kezelik, de ennél jobb állapotba nem tudják hozni.

2019. jún. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
32%
Te komolyan beteg vagy
2019. jún. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

Igen, persze. Mert le merek ilyet írni...


"láttam az első ilyen kérdését. Mindig zaklatják a rendőrök, mert egyedül mászkál, meg kapucnit hord."


Tudod az a betegség, amit te teszel, hogy mániákusan olavasod, megjegyzed a kérdéséket és utána gyanűsítgatsz, na ezt te kírtad már, kamu, 1 éve és 15 napja délután is kiírtak ilyet, tuti kamu...


Nem, nem én voltam. Vagy felhozol minden kérdést? Kapucnit meg soha nem hordtam xD Keversz valakivel?


Neltek komolyan van időtök mimdent kérdést itt elolvasni és ezt te írtad, azt meg amaz... Nagyon gáz...

2019. jún. 21. 16:00
 17/27 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Konkrétan mivel zaklattak?
2019. jún. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
78%
És akkor mi a fa5z van, ha igazoltattak meg esetleg fordítanak rád némi extra figyelmet?
2019. jún. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
64%
Semmi konkrétumot nem írsz, csak puffogsz te tényleg elmebeteg/troll vagy.
2019. jún. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
46%
Múlt hét vasárnap ért véget a hőhullám. Azóta emberek,politika,felnőtt párkapcsolat...megváltozott. Nem tudom milyen agyi károsodás érte a hozzászolókat, de minden kérdés alatt oltják a kérdezőt. Hogy mikor cseng le ez a hullám kíváncsian várom.
2019. jún. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!