Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Kéretlen postai levél, értsd...

Kéretlen postai levél, értsd reklámszemét ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Ide érve: politikai szórólapot, reklámanyagot, boltok újságait, optikai cuccokat forgalmazó hirdetéseket, bazárosok kacatait hirdető újságokat stb.

Mit tudunk tenni ezzel szemben, hogy ne dobják be?

Régen dolgoztam postán, meg volt mondva, ha ki volt írva, hogy reklámanyagot nem kérünk, akkor szigorúan tilos bedobni, ehhez képest én is megcsináltam ezt, de mintha le se sz.

Szóval ezzel kapcsolatban hova tudok fordulni?


2019. szept. 7. 23:04
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Sehova. Kidobod. Ez legyen a legnagyobb bajod.
2019. szept. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Én meg majd ki fogom kérni a nevét a postától az én járatomban lévő levélkézbesítőről és meg fogom mondani a postának, hogy fel fogom jelenteni az emberét magánbirtok háborításért, plusz üzenni fogom nekik, hogy azonnali hatállyal küldjék el nyaralni az emberüket, mert nem ért magyarul.
2019. szept. 7. 23:07
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

"magánbirtok háborításért"

A nappalidban van a postaládád?

2019. szept. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, nálunk nem a postás hordja a szórólapokat, és a reklámújságokat.
2019. szept. 8. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
94%
Ezen de jót röhögtem. :D Komolyan fogd fel úgy, hogy ingyen gyújtós, csomagolóanyag vagy bármi, meg amúgy is, nem hiszem hogy letörik az ember keze, ha egy mozdulattal belevágja a kukába.
2019. szept. 8. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
94%
Egyeseknek mekkora problémáik vannak.
2019. szept. 8. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
94%
Mi ezzel gyújtunk be a kandallóba. Nem dobjuk ki az év során, hanem szépen összegyűjtjük télire
2019. szept. 8. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
77%
Ki szabad vágni a kukába.
2019. szept. 8. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
80%

"fel fogom jelenteni az emberét magánbirtok háborításért"



Azé följelentheted, úgy fognak röhögni rajtad mint én.



Hahahahahaha...

2019. szept. 8. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
94%

1. A szórólapokat nem a postások teszik a postaládákba.

2. A kézbesítönek - akár postás, akár más valaki- , az a kötelessége, ogy a kézbesítendö dolgokat betegye a postaládába, ha nem teszi, AKKOR büntethetik meg.

3. Ha neked nem tetszik, kiírhatod a postaládára, hogy nem kérsz reklámot, akkor vagy figyelembe veszik, vagy sem.

4. Ha te "kideríted", ki a szórólapozó, azzal az ö személyiségi jogait sérted, a végén téged büntetnek meg.

2019. szept. 8. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!