Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit tegyek kutasként, ha a...

Mit tegyek kutasként, ha a főnök 18 órakor bezáratja a benzinkút wc-jét?

Figyelt kérdés
Éjfélig vagyunk nyitva, de mivel múltkor szétverték a mosdókagylót bezáratja estére a wc-t. Engem szid az összes vevő 18-24 óráig, mert nem tud elmenni a wc-re.
2019. szept. 30. 14:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Elmeséled neki, hogy téged csesztetnek a vevők.
2019. szept. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Már megtettem, de nem érdekli.
2019. szept. 30. 14:42
 3/7 anonim ***** válasza:
45%
Akkor, ha idegileg nagyon kikészít a dolog, keresel más munkahelyet.
2019. szept. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem készít ki csak zavar. Több dologra kell egyszerre figyelnem + pénzzel bánok. Ha közben üvöltöznek velem, akkor elég könnyen hibázok. A hiányt pedig bevaslják rajtam.
2019. szept. 30. 14:48
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Kinézel egy közeli bokrot és megmondod, a főnök azt jelölte ki ideiglenes WC-nek 18-éjfél közötti időszakra. További reklamáció a főnöknél tehető.
2019. szept. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
55%

Úgy kell csinálnotok mint sok más kútnál is teszik, hogy a vendégnek tőletek kell elkérni a mosdó kulcsát.

Tegyél egymás alá két táblát, az egyiken legyen kiírva hogy kamerával megfigyelt terület - mármint ahol éppen te is vagy és az illető elkéri a kulcsot, alá meg hogy a mosdó kulcsát kérje a személyzettől. Ugyanígy írjátok ki a mosdó előtt is, hogy aki oda megy az is tudja (még ha valósában nincs is így) hogy az ajtó előtti területet megfigyelik, tehát látni ki megy be és jön ki.

Ha már oda kell menni a pulthoz a kulcsért akkor kevesebb a valószínűsége hogy utána szétverik a mosdót. De őszintén, ha én ott tankolok vagy vásárlok egy benzinkúton, akkor én is elvárom hogy tudjam használni a mosdót.

2019. szept. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
59%
Kirakod a pultra a panaszkönyvet, és megkéred a vásárlókat, hogy oda legyenek szívesek leírni a véleményüket.
2019. szept. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!