Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Aki nem fizet három hónapig...

Aki nem fizet három hónapig TB-t és emiatt érvénytelenítik a TAJ számát, annak már nem lesz kötelező TB-t fizetnie utána?

Figyelt kérdés
2019. dec. 11. 22:55
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:

"Akkor te majd szépen a zsebedbe nyűlsz és fizetsz, mint a katonatiszt!"

Én fizetem a tb-t mert dolgozom de ezentúl tarthatja az orvos a markát hálapénzt nem fog kapni! Ezt érdemlik amiért a legszegényebbek ellen hoztak egy törvényt. Szedjék be tőlük a hiányzó hálapénzt a mocskok!

2019. dec. 12. 00:09
 12/34 anonim ***** válasza:
79%
Nem az orvosok hozzák a törvényeket. A politikusok...
2019. dec. 12. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
Nincs elkülönítve a TB az egészségügyre, nem tudom, hogy ki gondolja ezt komolyan. Ami azt illeti, hogy a TB bevétel alacsonyabb, mint a kórházak költségvetése, azaz kiegészítésre szorul. Lazán meg lehetne szünetni és lehetne finanszírozni az egészet pl nagyobb SZJA-ból is.
2019. dec. 12. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
Ez az új dolog, arra vonatkozik, aki külföldön van, és ott dolgozik, nem az itthon élőkre vonatkozik!
2019. dec. 12. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
74%

Ne hisztizzetek már, inkább olvassátok el normálisan a híreket, ne úgy mint egy első osztályos gyerek.


1. ha nem fizetsz három hónapig akkor érvénytelen lesz a taj számod

2. csak fizetősen veheted igénybe az egészségügyet

3. ha rendezed a tartozásodat ismételten érvényes lesz a taj számod és ingyenes lesz az állami eü


ennyi bameg

2019. dec. 12. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
22%
De az erdélyi magyaroknak jár ettől még ugyanúgy az ellátás, ugye....
2019. dec. 12. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
100%

#5 "És aki nem dolgozik (akár önhibáján kívül, mert pl november végén leépítés miatt kirúgták, karácsony előtt pedig nem veszik fel sehova), a pénze éppen arra elég, hogy ne haljon éhen, az mégis miből fizesse?"

Mondjuk elmegy a munkanélküli segélyt intézni és máris jár neki a TB, nem kell fizetni. Vagy utána szépen elballagsz az önkormányzathoz és kérvényezed, hogy fizessék ki helyetted a TB járulékodat - nekem van ismerősöm akinek megtették, nem is rövid ideig.

2019. dec. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
0%

Utolsó!

Nekem volt olyan rokonom,aki nehéz körülmények között él,és nem kapta meg,tudod,mert meghaladta pár 100 Ft-tal az a határ,amit megállapítanak.


Most,nemrég ,meghalt a férje,most talán megfogja kapni.

Így most már megműtik a szemét.

2019. dec. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
19%
Azért látom az állibsizmus 1 elmabeteg dolog.A feministák őrjöngenek. Ez az én testem.Ja,ha megbetegszik ,akkor a miénk. A mi pénzünkből gyógyítjuk,mert a Rótschild nem fizeti. És igaza van.
2019. dec. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
100%
#16: Nem, nem jár. Nincs is taj számuk. Hacsak ide nem költöznek és nem dolgoznak itt. Ellenkező esetben fizetniük kell ugyanúgy mint bárki másnak akinek nincs tb-je.
2019. dec. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!