Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A bíróság mit ítél meg a...

A bíróság mit ítél meg a gyermekelhelyezési tárgyaláson?

Figyelt kérdés
Arra lennék kiváncsi mihez lesz joga apának az anyának??milyen kötelezességek lesznek
2019. dec. 30. 20:03
1 2 3 4 5
 31/43 A kérdező kommentje:

Tudod miért szűltem mert nem vagyok emberőlő .És az elején már tudtam hogy egyedűl fogom a gyereket felnevelni . Nem akarok senkit elidegenítési senkitől az egész terhességből 1 honapot volt velem aztis végig itta

Meg teljesen kikészitett.A gyerek születésénél sem volt ott 2 honapos korában jött el hozzà azt hazudta hogy mindent megtesz hogy jo ember legyen erre semmi sem ugy lett már több fenyegetést is kaptam tőle . Ugyhogy senki ne ítéljen el. Azota se látogatja nemis fizet . Filyamatosan rendőrségi ügyei vannak!! Okkal féltem a gyereket.

Lezárnak engem a gyerekemért bármit!!!

2019. dec. 31. 06:25
 32/43 anonim ***** válasza:
79%
De te mégis összeálltál vele, akkor jó volt, nem volt gond, hogy alkoholista? Te választottad a gyereked apjának! Akkor meg sajna ez van!
2019. dec. 31. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
53%

Kérdező (#31) szóval - ha jól értem - úgy kezdődött, hogy az exed nyakára szültél egy gyereket az akarata ellenére... aztán csodálkozol, hogy nem szeretetteljesen viszonyul hozzád...

Most meg azt szeretnéd, ha a bíróság minden jogától megfosztaná, de a pénze az azért kellene.

Na, erre - ha az exed beleáll az ügybe - szerencsére semmi esélyed. (a bíróság első fokon tényleg anyapárti döntéseket szokott szülni - mert ott egy bíró (többnyire nő) dönt, azt csuklóból meg kell fellebbezni, és másodfokon a 3 bíróból álló tanécsban általában korrekt döntések szoktak születni.

2019. dec. 31. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
82%
azt nem ertem hogy ha nem akarod hogy az apa a gyereked eletenek a resze legyen, akkor miert nevezted meg apanak? ha nem lenne ott a neve az anyakonyvben, most nem kene ezzel foglalkoznod. vagy a gyerektartas azert jol jonne?
2019. dec. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
40%
Nem félsz, hogy örökli a remek génjeit? :D
2019. dec. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem szegeny gyerek sok remenye akkor sem lenne, ha csak az anya genjeit orokolne... :/
2019. dec. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
71%
Kérdező! Ugyanolyan gusztustalan ember vagy, mint az apa.
2019. dec. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
87%
Kérdező (#38) mivel eszembe sem lenne egy másik emberre erőszakolni egy gyereket az akarata ellenére, ezért a kívánságod esélytelen.
2019. dec. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
100%
#38 bocsi, mi az igazságot mondjuk. az apának minimum láthatási joga lesz, kivéve ha elég bizonyítékkal szolgálsz, hogy nem alkalmas gyerekfelügyeletre. kívánom, hogy sikerüljön, amennyiben az apa valóban veszélyes lehet a gyerekre. de ezt nem fogod elérni azzal, hogy mocskolódsz, gyanúsítgatsz, de nem támasztod alá orvosi papírokkal, rendőrségi jegyzőkönyvvel, stb.
2019. dec. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 qkker1 ***** válasza:
80%

"Tudod miért szűltem mert nem vagyok emberőlő .És az elején már tudtam hogy egyedűl fogom a gyereket felnevelni . Nem akarok senkit elidegenítési senkitől az egész terhességből 1 honapot volt velem aztis végig itta"


Gratulálok, egy hónap alatt felcsináltattad magad, még annyi eszed sem volt, hogy gumit húzz a faszra!

Megérdemelnéd, hogy te se kapd meg a gyereket, bárki másnál jobb helyen lenne, mint egy ilyen eszetlen tyúknál!

2020. jan. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!