Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hova lehet fordulni ha rendelt...

Hova lehet fordulni ha rendeltem csomagot fizettem es nem kuldik?

Figyelt kérdés

Majdnem egy honapja rendeltem 10 ezer ft ertekben a szigetstore-rol aminek hivatalosnak kellene lennie mivel ugye az osszes fesztival egyik hivatalos oldala es meg mindig nincs rola semmi hir.

Mar kb negyedik emailt irjuk es nincs valasz, instagramon se, nincs normalis elerheto telefonszam.

Es hat ez igy nem tul jo. Tanacs?



2020. jan. 9. 11:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Talán ez a szám?

[link]

2020. jan. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Egyszerűen csak állj el a vásárlástól:


ÁSZF-ük

forrás: [link]

"3./ Visszavásárlási lehetőség, elállási jog

...

Ha a Vevő eláll a vásárlási szándékától (a szerződéstől), a Volt Bolt haladéktalanul, de legkésőbb a Vevő elállási nyilatkozatának kézhezvételétől számított 14 napon belül visszatéríti a Vevő által teljesített valamennyi ellenszolgáltatást, ideértve a szállítási költséget is (kivéve azokat a többletköltségeket, amelyek amiatt merültek fel, hogy a Vevő a Volt Bolt által felkínált, legolcsóbb szokásos szállítási módtól eltérő szállítási módot választott)."

2020. jan. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
14 napon belül, de ez 1 hónapja volt.
2020. jan. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
“ Amennyiben a Volt Bolt által küldött termék nem nyerné el a Vevő tetszését vagy bármely más okból így dönt, a 45/2014. (II. 26.) Korm. rendelet értelmében a Vevőnek a termék kézhezvételétől számított 14 (tizennégy) napon belül joga van indokolás nélkül elállni vásárlási szándékától. Az elállási határidő attól a naptól számított 14 nap elteltével jár le, amelyen a Vevő vagy a Vevő által megjelölt, a szállítótól eltérő harmadik személy a terméket átveszi. Ha a Vevő elállási jogával élni kíván köteles az elállási szándékát tartalmazó egyértelmű nyilatkozatát eljuttatni a Volt Bolthoz email üzenetben a info@szigetstore.com email-címre, vagy postai úton a Budapest, Pf. 694/245, 1399 címre. A Vevő az elállási jogát a megrendelés és a termék átvétele közti időben is gyakorolhatja. ”
2020. jan. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nincs válasz? A megadott ügyfélszolgálati címre írtatok? Vagy a visszaigazolásban szereplő címre?

Egyáltalán megkapták? Semmi reakció nem volt?

Én egyszer jártam így, hogy nem akartak foglalkozni az üggyel. Megírtam, hogyha x napon belül nem intézkednek és válaszolnak, akkor a fogyasztóvédelmi hivatalhoz és a békéltető testülethez fogok fordulni. Aznap felhívtak :D

2020. jan. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Rendőrségre ha bemész akkor ott kérdezd meg, hogy indítanak-e ügyet vagy nem foglalkoznak vele.
2020. jan. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nincs mitől elállni, ha nem kapta meg


Legegyszerűbb a bankodhoz fordulni, ha kártyás vásárlás volt és chargebacket kérni

2020. jan. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Lehet elállni. “ Vevő az elállási jogát a megrendelés és a termék átvétele közti időben is gyakorolhatja. ”


De tényleg lehet a banktól is a visszaterhelést (chargeback-et) igényelni.

2020. jan. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

fizetés átvételkor (ha megjön)

manapság már a futárnál is lehet bankkártyával is fizettetni, ahogy kp-vel is, és akkor nem szednek rá


vagy ha már többször rendeltél valahonnan, és látni, h megbízhatók, akkor kell előre utalni

2020. jan. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat most egyenlore egy regi dolgozo nevet talaltam meg es vele tudtam instan beszelni

Meglatjuk

2020. jan. 9. 14:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!