Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hova lehet fordulni ha rendelt...

Hova lehet fordulni ha rendeltem csomagot fizettem es nem kuldik?

Figyelt kérdés

Majdnem egy honapja rendeltem 10 ezer ft ertekben a szigetstore-rol aminek hivatalosnak kellene lennie mivel ugye az osszes fesztival egyik hivatalos oldala es meg mindig nincs rola semmi hir.

Mar kb negyedik emailt irjuk es nincs valasz, instagramon se, nincs normalis elerheto telefonszam.

Es hat ez igy nem tul jo. Tanacs?



2020. jan. 9. 11:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
50%
Mert még véletlenül sem jó neked rendesen intézni? Miért zargatod ilyennel régi dolgozójukat?
2020. jan. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Mert az o neve volt a webshopon, az emailekre senki nem valaszolt es a telefonszam sem mukodik.

Nem tudtam hogy mar nem dolgozik ott, csak ot talaltam.

2020. jan. 9. 19:32
 13/14 A kérdező kommentje:

Hogyan inteznem rendesen ha egy honapja rendeltuk es mar napok ota tobb heten keresztul emailre nem valaszolnak, insta oldalon es fb oldalon se.

Es telefon szam nincs is kiirva csak instagramon az oedig nem ervenyes

2020. jan. 9. 19:33
 14/14 anonim válasza:

Szia!

Velem is ez történt, végül neked sikerült elintézni? Ha igen akkor hogy?

Én is írtam nekik két emailt és nem írnak vissza.

2020. jan. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!