Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Saját magának köszönheti,...

Saját magának köszönheti, hogy előzetesbe kerűlt?

Figyelt kérdés

Az ügyészség honlapjàn olvastam, hogy vádemelést javesol egy ember ellen aki a munkahelyéről elsikkasztott több millió forintot, de nagyon sokat és elhúzott külföldre, sokáig ott volt, a sikkasztott pénzből élt, de elfogyott az összes, hazajött, feladta magát önként a rendőrségen és a bíróság másnap letartóztatásba helyezte.


Ezt, hogy letartóztatták, saját magának köszönheti szerintetek.az az ember?


Ugyanis, ha elsikkasztotta a sok pénzt, de nem megy külföldre, hanem ugyan ott lakik ahol addig, mittudomén a házába, ha elfogták volna vagy úgy megy be, a rendőrségre, hogy ő tette, akkor is büntetőeljárás lenne ellene, de szerintem akkor szabadlábon lehetne.


Itt ez szerintem a külföldre szökés miatt van letartóztatva. Arra nem gondolt, hogy ha nem szökik el, akkor is eljárás és ítélet lenne, de szabadlábon lehetne és majd valamikor, ha elítélik, lehet nem is letöltendőt kapott volna és nem látta volna a börtönt.

De így...

Magával tolt ki sztem. Hogy vannak ilyen balfék emberek.

Nem védem, de ha már megcsinálta a bajt, azután miért akar még nagyobb bajt?.



2020. jan. 23. 15:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Olyan nem lehet szabadlabon akinel eselyt latnak a szokesre/elrejtozesre. Ezt nem ugy allapitjak meg hogy a vadlott eskudozik hogy bizony o nem lep le a Szvazifoldre.


Korabban a penzzel megszokott, a buncselekmeny elott. Nincs olyan biro aki ot szabadlabon hagyta volna.

2020. jan. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!