Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha egy haminc éves nő megkeres...

Ha egy haminc éves nő megkeres azzal hogy én vagyok az apja s enetikai vizsgálatot kér mik a kötelességeim?

Figyelt kérdés

ha egy haminc éves nő megkeres azzal hogy én vagyok az apja s enetikai vizsgálatot kér mik a kötelességeim?

1.kötelezhető vagyok a vizsgálatban valo részvételre?

2.ha igaznak bizonyul kötles vagyok kifizetni a vizsgálat árát?

3. köteles vagyok a nevemre venni s bevonni az örökségbe?


2020. márc. 16. 08:23
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
73%

"valaki random kitalálja emberekre hogy ok az apjuk, s kiderulhet a genetikai vizsgálattal, hogy igaz"


Akkor az talán annyira nem random, ha kiderül, hogy tényleg igaz.

2020. márc. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:
A lotto ötös megnyerése talán nem random? Aztán mégis van hogy igaz.
2020. márc. 16. 09:28
 13/34 anonim ***** válasza:

"1.kötelezhető vagyok a vizsgálatban valo részvételre?" nem, csak, ha a bíróság kötelez rá---nem fog,mert nem kiskorú


"2.ha igaznak bizonyul kötles vagyok kifizetni a vizsgálat árát?" ha a bíróság kötelez rá


"3. köteles vagyok a nevemre venni s bevonni az örökségbe?" nevedre venni nem tudod, mert nem kiskorú...az örökség meg alapból jár neki, minimum a köteles rész, kizárni is csak akkor tudod, ha érdemtelen

2020. márc. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
ja és még annyit, hogyha spermabankos adományból lett a gyerek, akkor semmi közöd hozzá jogilag, akkor sem, ha a DNS szerint a gyereked
2020. márc. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:
na ez utobbi egy jo kérdés, mert hogyan bizonyithato ez? 30 éve elmentem sperma donornak, még az is lehet hogy már elfelejtettem. vagy ha már meghaltam s hagyatéki tárgyaláson jelentkezik valaki azzal, hogy egyezik egy sok éve elvégzett génvizsgálat s egy örökös se tudja hogy valaha sperma donor voltam... arrol van valami nyilvántartás, hogy egy egy ember anno spermadonortol fogant? lehet az ő anyja se él már s akkor se mondhatná el, ha akarná...
2020. márc. 16. 10:10
 16/34 anonim ***** válasza:

Ha a DNS szerint te vagy az apa, az nem olyan, mint a lottó, az egyértelmü. (esetleg ha van egypetéjü ikertestvéred, az lehet még esélyes, senki más nem)

A másik dolog meg, hogy itt írodat fü-fa-virág, nulla hozzáértéssel, amit írtnak, annak nagy része nem igaz, szóval ha tényleg fontos neked, hogy ismert a jogi állást, akkor egy ügyvédre van szükséged. Az a 15ezer ft megéri sezrinte, hogy ne téves infók alapján gondolkodj.

2020. márc. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:
a ganetikai teszt tévedésének is bőven van hibaszázaléka. még az is lehet hogy a lotto ötös a ritkább. gondolj csak a csontvelő donorra, mikor vadidegen emberek alkalmasak. az meg ireális hogy fizessek 15 ezret hogy pontos adatok alapján fantáziálhassak. Holnap meg egy fizikust fizessek meg ha az érdekel mekkora a világegyezem? Hogy utána pontosabb adatokon töprenghessek??? Azután meg egy nőgyogyászt ha a méhlepény mérete érdekel? Nehogy itt valaki azt mondja, hogy kisebb?
2020. márc. 16. 11:16
 18/34 anonim ***** válasza:

Ha ennyire ostoba vagy, akkor nincs értelme válaszolni neked.

A DNS eredményében nincs hibaszázalék, az egyértelmü. A csontvelö-donor egész más téma, semmi köze ehhez.

2020. márc. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:
nézz már utána annak amiről irsz
2020. márc. 16. 11:50
 20/34 anonim ***** válasza:
Mi nézzünk utána búzikám? Ha csak a feleségeddel lettel volna, akkor kétséged sem lenne. De így szinte biztos hogy te vagy, csak fizetni nem akarsz.
2020. márc. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!