Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha egy haminc éves nő megkeres...

Ha egy haminc éves nő megkeres azzal hogy én vagyok az apja s enetikai vizsgálatot kér mik a kötelességeim?

Figyelt kérdés

ha egy haminc éves nő megkeres azzal hogy én vagyok az apja s enetikai vizsgálatot kér mik a kötelességeim?

1.kötelezhető vagyok a vizsgálatban valo részvételre?

2.ha igaznak bizonyul kötles vagyok kifizetni a vizsgálat árát?

3. köteles vagyok a nevemre venni s bevonni az örökségbe?


2020. márc. 16. 08:23
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:
"Ha csak a feleségeddel lettel volna, akkor kétséged sem lenne. De így szinte biztos hogy te vagy" láthattuk azonban milyen ostoba logikával probálnak győzködni egyesek, ha kétségem van akkor biztos hogy én vagyok az apa... a még ostobáb jelzőkről nem is beszélve. csak magatokat járatjátok le azzal, hogy ahelyett hogy a kérdésre válaszolnátok, ostoba ál érvekkel győzködtök az igazatokrol.
2020. márc. 16. 20:17
 32/34 anonim ***** válasza:

" szoval össze vissza irkáltok"

ÉPPEN ERRÖL írtak az elején többen: Itt NEM hozzáértö emberek válaszolnak, akinek ez a szakmája, azokat JOGÁSZOKNAK nevezik és ÖK AZOK, akik nem összevissza, hanem MEGBÍZHATÒ választ tudnak adni.

2020. márc. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:
ez nem jelenti azt hogy gyözködnötök kell a dilettáns véleményetekről. fogadjátok el, hogy nem fogja valaki ész nélkul elhinni azt amit irkáltok.
2020. márc. 16. 21:02
 34/34 A kérdező kommentje:
azt pedig végkép nem jelenti hogy le kell b. zizni azt aki nem fogadja el az ostoba agymenéseiteket. attol hogy nem vagytok képzettek, viselkedni még tudnotok kéne. ez nem szakmai képzettségen mulik.
2020. márc. 16. 21:04
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!