Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha egy haminc éves nő megkeres...

Ha egy haminc éves nő megkeres azzal hogy én vagyok az apja s enetikai vizsgálatot kér mik a kötelességeim?

Figyelt kérdés

ha egy haminc éves nő megkeres azzal hogy én vagyok az apja s enetikai vizsgálatot kér mik a kötelességeim?

1.kötelezhető vagyok a vizsgálatban valo részvételre?

2.ha igaznak bizonyul kötles vagyok kifizetni a vizsgálat árát?

3. köteles vagyok a nevemre venni s bevonni az örökségbe?


2020. márc. 16. 08:23
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:
A genetikai teszt pontosságának. Vagy általánosságban mindennek. nincs is olyan hogy 100% semmiben se. De a stilusod is sokat elárul, ha ostoba személyeskedésekkel kell alátámasztanod a véleményedet az azt bizonyitja hogy te is tisztában vagy vele, hogy gyenge lábakon áll.
2020. márc. 16. 14:27
 22/34 A kérdező kommentje:
"Ha csak a feleségeddel lettel volna, akkor kétséged sem lenne." Ennyire hogy lehet valaki ostoba? Attol hogy én csak a feleségemmel vagyok, lehet ő is bárki mással s bármelyik másik nő is lehet bárki mással.
2020. márc. 16. 14:28
 23/34 anonim ***** válasza:
2020. márc. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
2020. márc. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
De ha az asszony kefél félre, akkor nem téged vádlnak meg apasággal.
2020. márc. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:
a vád is egészen mást jelent. apának lenni nem buncselekmény. (kivéve ha az anya gyerek, de ennyire ne térjunk már el a tárgytol, ép eléggé eltértetek most is mert alapvetően NEM ez a kérdés.
2020. márc. 16. 18:19
 27/34 anonim ***** válasza:

Többen linkeltek be oldalakat, ahol láthatod, hogy az apasági teszt halálbiztos eredményt ad.

Ha az illetö nö a gyereked, akkor örököl utánad, ha meghalsz.

GYerektartást visszamenöleg nem fizetsz, azt legfeljebb 6 hónapra lehetne kérdi, és csak kiskorú gyerek esetében.

2020. márc. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:
"Többen linkeltek be oldalakat, ahol láthatod, hogy az apasági teszt halálbiztos eredményt ad." csak azt látom, hogy ezt leirták. de a tévedhetetlenség csak egy mitosz.
2020. márc. 16. 19:49
 29/34 anonim ***** válasza:
Akkor reménykedj tovább, de ha köteleznek a tesztre és az pozitív lesz, akkor hiába okoskodsz!
2020. márc. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:
az csak jog, nem pedig tévedhetettlenség. a kettő két kulön fogalom. de azt irták nem vagyok kötelezhető szoval össze vissza irkáltok.
2020. márc. 16. 20:12
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!