Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Szerintetek érdemes feljelenté...

Szerintetek érdemes feljelentést tenni az ellen aki már 4 éve zaklat, vagy hagyjuk?

Figyelt kérdés

Nagyon hosszú, kérlek csak akkor kezdj bele ha nem zavarnak a helyesírási hibák meg a sok elkalandozás.


Történet ott kezdődik, hogy Apu 6. osztályt költözés miatt másik suliba kezdte, ahol lett egy jó haverja, később Apu egészségügyis lett a haverja meg jogász, majd pár év múlva Apu felhagyott az eü-vel mert családja lett , hogy tudjon tartalékolni elment vállalkozónak , ingatlanokkal kezdett foglalkozni, akkor megkereste a haverja, hogy fogjanak össze, haver csinálja a jogi dolgokat, pl. ügyvéddel foglalkozik Apa meg csak az árult ingatlanokat mutassa aztán bevétel esetén feleznek.


Ment is ez sokáig, csak a haver át akarta verni, eladókat nem mutatta be Apunak így Ő nem tudott róla, hogy vannak plusz eladók, aztán egyszer egy ismerőse kereste meg a vállalkozást aki tudta, hogy Apa foglalkozik a ház bemutatással , de a jogász haver nem tudta, hogy ismeri Apát az a bácsi és egyszer Apa és a haverja pont kajáltak, amikor odament az ismerős, kérdezte tud e vevőt, erre Apa értetlenűl nézett, a haverja meg lesápadt. Ekkor Apa elköszönt a kajáldából és megszüntette vállalkozását majd nem is beszélt vagy 10 éve a haverjával. Rájött Apa, hogy neki nem való a vállalkozás, alkalmazott lett. Így vége lett a közös dolgoknak.


Eddig tartott a bevezetés.

4 éve ismét megkereste a volt haverja, hogy fogjanak össze, ő már ügyvéd lett és akkor csinálják. De Apa csak annyit mondott, hogy :nem. Majd elkezdte hivogatni a volt haver, Apa nem vette fel, kaptunk leveleket, itt már olyanokat, hogy egy gyáva f. meg, hogy kicsi a hímvessző, majd átrajzolt kukis képeket kaptunk.

Ekkor egy közös ismerős mesélte, hogy hagyjuk, mert pszichiátriára jár a manus, azt képzeli, hogy megverték a főtéren a politikusok, meg a rendőrök, azt gondolja, hogy figyeli a polgármester, meg hasonlók.


Jó, nem is foglalkoztunk vele.

Amikor már olyan képeket kaptunk, hogy engem egy levágott fejes isis-es képre tett, meg megírta, hogy bejön hozzánk és kiírt minket, kicsit elgondolkodtunk.

Mentünk úgyvédhez, de ö mondta, ismeri a személyt, mást is zaklat, bíróságon nem mennek vele semmire mert rá fogja a nőjére, hogy ő csinálja, az meg hárít. Ezeket a leveleket e-mailba, meg levélként a postaládába is megkapjuk.


Már fél éve leállt, amikor is, épp tegnap, egy horogkeresztes, sárga csillagos képet kaptam, tudni kell én mivel Anyukám zsidó, én annak tartom magam, és kicsit kiborított ez, megalázó, mindez. De van bennem egy olyan, hogy ha feljelentést teszek azzal gyávának éreztetem magam, félek feljelenteni, Apa meg nem foglalkozik vele mert szerinte bolond és gyógykezelést kap, ami nem büntetés.

Meg az igazságszolgáltatás sem a legmegfelelőbb. Meg hárítana. Majd hamis vádért engem jelentene fel, én pedig börtönőr szeretnék lenni és amikor átvilágít az NB akkor kitűnik és az nem lenne rám pozitív hatással.


Mit tegyek?


2020. márc. 31. 08:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Gondolom egy-két pofon sem jöhet akkor szóba, miután elcsalná Édesapád üzleti indokkal, több ötletem nincs.
2020. márc. 31. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Menj és jelentsd fel a zaklatásért. Mindent szedj össze amiket eddig kaptatok, főleg a legutóbbit, majd menj be a rendőrségre, muttasd be, emeld ki, hogy zsidónak tartod magadat és horogkeresztes sárga csillagos képet kaptál. Elmondod szeretnéd feljelenteni, mert te veszélyben érzed már magadat.

Az-az ügyvéd meg valószínűleg valamelyik haverja lehetett és azért beszélt le róla. Egy ilyen ügyet röhögve nyertetek volna meg kártérítéssel, stbvel együtt.

Zsidó egyházaknak nem tudom van-e jogvédő irodái, vagy vannak olyan jogvédők, akik a zsidóknak segítenek, de őket is keresd meg és meséld el a legutóbbi esetet. Ők is segítenek majd.

2020. márc. 31. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hogyan alakultak a dolgok, kérdező? Tettetek feljelentést a zaklató ellen? Már nem zaklat titeket?
2021. jún. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!