Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Nem álszent kicsit, hogy a...

Nem álszent kicsit, hogy a két legkeményebb drog legális (alkohol, cigaretta) de a fű nem?

Figyelt kérdés

Tudom unalmas kérdés, de mennyire álszent dolog már nem? Az alkohol köztudottan az egyik legkeményebb, legrosszabb drog amit az ember magához vehet, ehhez képest vígan árulják mindenhol. Egy kis fűért meg kinéznek téged mint ha te valami "drogos" lennél. Azt már meg sem említem, hogy amit a pszichiáterek művelnek 'gyógyítás" néven a különböző nyugtatók cukorkaként felírásával már nem is említem.


Mitől lesz egy ember jobban drogos aki néha füvezik, mint aki xanaxot szed, sört vedel.


2020. máj. 14. 20:58
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
a fű okoz függőséget, pszichikait.aki szerint nem, az vagy nem látott még füvest, vagy ő maga is az, csak még tagad. így is rengeteg a narkós, de majd még legalizálják, nem?
2020. máj. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 tgt ***** válasza:
23%

Pszichikai függőséget bármi okozhat: orrtúrás, gumicukor evés, körömrágás, hajtépegetés, bármi.

Az alkohol fizikai és pszichés függőséget is okoz, úgyhogy dupla olyan veszélyes, mint a fű.

2020. máj. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
50%
a fű tudatmódosító. az orrtúrás, gumicukor evés, körömrágás, hajtépegetés pedig nem. valóban az alkohol egy nagyon alattomos, veszélyes dolog, de egyáltalán nem elhanyagolható a fű sem. hiába hasonlítod a füvezést az orrtúráshoz, nem nagyon ismerek olyat, aki ne lépett volna át egy keményebbe.
2020. máj. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 tgt ***** válasza:
81%
Sokan megmaradnak a fűnél, és nem lépnek tovább, de igazad van, nem egészséges, nem szabad használni. De ha az a kérdés, hogy melyik a kevésbé ártalmas: pálinkától lerészegedni, vagy elszívni egy füves cigit, akkor a fű kisebb kárt okoz a szervezetnek.
2020. máj. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 A kérdező kommentje:
Más a abúzus szerű használat és más amikor néha elszívsz egyet. Bármilyen droggal ha túlzásba viszed nem egészséges. Tényleg vannak olyanok akik már nem tudnak úgy kilépni az utcára, hogy spanglit szívjanak, de ez személyiség függő. Szerintem sem egészséges ha túlzásba viszed a füvet, nekem is van ismerősöm és látszik rajta, hogy folyamat be van állva. De ezt az alkoholról is elmondhatjuk ... mindenki ismer olyat aki már a munka előtt iszik egy kicsit.
2020. máj. 23. 14:20
 46/50 anonim ***** válasza:
igen, nyilván alkalmi szinten a fű a kevésbé ártalmas. csak sajnos az alkalmi használat nagyon ritka..
2020. máj. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 tgt ***** válasza:
Az alkalmi fűhasználat pont annyira ritka, mint az alkalmi alkoholhasználat.
2020. máj. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
én másképp látom.
2020. máj. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 A kérdező kommentje:

[link]


Na melyik drog van az első helyen?

2020. jún. 1. 18:10
 50/50 anonim ***** válasza:
Ne pattogj már rajta, akkor sem lesz +1 engedélyezve.
2020. jún. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!