Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Magyarországon és a világban...

Magyarországon és a világban miért legális a homoszexualitás?

Figyelt kérdés

Magyarországon ahol eleve hetero propagandát nyomnak ahol a nő az Anya a férfi pedig az Apa ,és népesség fogyás van.


Ott miért legális a homoszexualitás?


Pl vannak olyan ázsiai országok pl Laosz ahol 3 év szabadság vesztés lehet kapni a homoszexualitásért , Magyarországon miért nincs ilyen?



2020. dec. 9. 12:56
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:
100%
Költözz Laoszba.
2020. dec. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 A kérdező kommentje:

#9 dehát pont ez az hogy a pedofília is ugyanolyan elfajzás szexuális torzulás mint a szodomita homoszexualitás.


Nem tudom ismeritek-e ti homoszexuálisok Szodomita bűnös város történetét amikor a homoszexuális emberek elfajzultak ott és orgiáztak Isten pedig lesúlytott óriási haragjával és elpusztította a várost.

2020. dec. 9. 13:16
 13/55 anonim ***** válasza:
41%
Hogy kell "elfajzulni"?
2020. dec. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/55 anonim ***** válasza:
16%
9. A fedofil ugyanúgy nem tehet róla, kikhez vonzódik, mint a homokos. Bár én egyik sem vagyok, de talán nem kéne eltérő bánásmódban részesíteni különböző embereket, akik ugyanúgy nem tehetnek arról, miért olyanok, amilyenek. Nem tudom, más mit érezne, ha egyszerűen csak mert, de más elbírálásban részesülne, mint más. Ez kisebbségérzéshez és súlyos lelki zavarokhoz vezethet. Persze ezt ráfogják, h a pedofil úgyis beteg, pedig a társadalmi elnyomás teszi beteggé.
2020. dec. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 anonim válasza:
94%

9 es vagyok.


Akkor szerinted ha két férfi közös beleegyezzéssel sexel egyenértékű azzal ha egy felnőtt megront egy gyereket?Remélem ezt rohadtul nem gondolod komolyan.

2020. dec. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 anonim ***** válasza:
16%

6-os vagyok.

A Kádár-érában bűncselekménynek számított.

Ugyanúgy ki voltak téve a társadalom legaljának, a zsarolásnak.

Sok homoszexuálist a III/-esek is zsarolással szerveztek be.

Köztudomású volt Szabó István rendező hajlama művészberkekben.

Néhány éve kiderült, hogy III/III-as besúgó volt és a főiskolai

társait, kollégáit súgta be.


Nem tudod betiltani, hogy valaki vak legyen, sánta legyen,

szellemi fogyatékos legyen.

A homoszexualitás minden faja fogyatékosság a személyiség struktúrájában.

Gyógyítható. De ez bizonyos hatalmaknak nem érdekük.

Veszélyeztetettek, nagy a párkapcsolati fluktuáció, de náluk egészségileg

ez sokkal veszélyesebb. Amúgy meg hiába az erőlködés, erőszakoskodás, agresszió, akkor is a periférián fogják magukat érezni, mert alapvetően a legfőbb törvényekkel szemben élnek: A TERMÉSZET TÖRVÉNYEIVEL.


És mindig az ÉLET, a természet győz, visszaveszi azt, ami az övé.



Lásd:

[link]


[link]

2020. dec. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 anonim ***** válasza:
0%
13. Úgy, hogy már teljesen mindegy nekik, ki az a férfi, csak férfi legyen, és essünk neki. Ez ide vezet. A Bibliában spec ott angyalok is voltak, de azokat is férfinek nézték és meg akarták erőszakolni, mert nekik már teljesen mindegy volt, csak rájuk vethessék magukat. Ez ide vezet.
2020. dec. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 anonim ***** válasza:
48%
15. ja, hát az amúgy más, csak senkit nem érdekel, közös beleegyezéssel mit csinálnak, nem kell szétkürtölni és felvonulgatni, mert az is ugyanúgy káros a társadalomra, gyerekekre, stb.-re nézve
2020. dec. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 anonim válasza:
100%
14 es nem tehet róla ez igaz,de akkor szedjen gyógyszert vagy nemtudom kasztráltassa magát minthogy egy gyerekhez nyuljon...nem értem a kettő közt hogy lehet párhuzamot vonni.
2020. dec. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 anonim ***** válasza:
17. látom, megértetted a 13. kérdését :D
2020. dec. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!