Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Magyarországon és a világban...

Magyarországon és a világban miért legális a homoszexualitás?

Figyelt kérdés

Magyarországon ahol eleve hetero propagandát nyomnak ahol a nő az Anya a férfi pedig az Apa ,és népesség fogyás van.


Ott miért legális a homoszexualitás?


Pl vannak olyan ázsiai országok pl Laosz ahol 3 év szabadság vesztés lehet kapni a homoszexualitásért , Magyarországon miért nincs ilyen?



2020. dec. 9. 12:56
1 2 3 4 5 6
 41/55 A kérdező kommentje:

#39 az hogy örökbe fogadjanak az undorító dolog lenne és gyermek veszélyeztetés a gyermek fejlődésére veszélyt jelentene mert ki az aki úgy akar felnőni hogy 2 Édesapja van?


ez torzulás lenne a gyermek személyiségére csak nagykorában értené meg a dolgokat de még akkor sem.

2020. dec. 9. 16:11
 42/55 anonim ***** válasza:
100%

Igen már ismerem ezt a véleményt de ezt semmivel nem tudod alátámasztani. (Nyugi senki nem tudja, csak böförészik ezt a szöveget szanaszéjjel, hátha igaz lesz ha sokszor mondják:))


A többi ponthoz meg értelemszerűen nem fog sikerülni érdemben reagálni.

2020. dec. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 anonim ***** válasza:
80%
" az hogy örökbe fogadjanak az undorító dolog lenne és gyermek veszélyeztetés a gyermek fejlődésére veszélyt jelentene mert ki az aki úgy akar felnőni hogy 2 Édesapja van?" Mitől undorító te szerencsétlen? A személyes ízlésed nem számít örökbefogadás ügyben.. De ugye maradjon csak a gyerek az intézetben, mert családban felnőni "undorító" a homofób söpredék szerint. Amúgy nézz már utána a normális országokban végzett kutatásoknak, hogy miféle hátrányok érik a melegek nevelte gyerekeket. Elárulom: majdnem semmi. Sőt kiemelkedően sok a magas végzettségű közöttük, ami nem is csoda, mert mire egy pár eljut oda hogy örökbe fogadjon felkészültek a gyerekre, és a lehető legjobb lehetőségeket biztosítják nekik ismétlem párok, a homoszexuális, és heteroszexuális örökbefogadók IS), A maradék meg arról szól, hogy a homofóbok csesztetik őket, ami nem a meleg nevelőszülők hibája, hanem a primitív homofóboké.
2020. dec. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 anonim ***** válasza:
8%
Persze mèg gyereket is neki, marha egeszseges ket apuka nyomja egymast a kisgyerek meg rajuk nyit v ezek kitudja milyen orgiat csinalnak. Undorito! Marhara nem kell tovabb adni ezt a fertot!
2020. dec. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 A kérdező kommentje:
Pontosan undormány az egész még amikor én gyerek voltam és hallottam az Orgiákat a hangokat Apám és Anyám szobájából ,tudtam hogy az a normális egészséges nemi élet ,de milyen ocsmány lehet az ha kettő férfi szobájából jönnek hangok.
2020. dec. 9. 17:32
 46/55 anonim ***** válasza:
83%
Az intézetis gyerekeket meg se kérdezzük, akarnak-e orgiázó szájerjózsefeket hallgatva gondtalan anyagi háttérrel nekimenni az életnek, vagy az intézetben maradnának 18 éves korukig ahonnan kicseszik őket az utcára boldogulni. :D Nem tudom melyik vágná haza jobban a lelküket, de ti biztos jobban vágjátok a 8 általánosotokkal a pszichológiát. Erről ennyit...
2020. dec. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 anonim ***** válasza:
100%

Akik azon vannak kiadva, hogy a homoszexualitás nem természetes, azok nem tudom hogy észrevették-e de az egész világ, amit létrehoztunk az nem természetes. Sőt, az egész emberiség a természet ellen van. Ahol élsz, azok az eszközök amiket használsz egész nap az nem természetes. A világ ami felépült körénk, a Föld, ami kialakult rajta azt most mi szépen lebontjuk. Valaki írta hogy a természet vissza veszi ami az övé. Hát ebben is tévedsz, mivel mi írtjuk ki saját magunkat. Meg se kell neki tennie... :D Szóval nem igazán nem értem, hogy miért az valakinek a legnagyobb problémája, hogy létezik a homoszexualitás. Egyébként ha már ott tartunk, hogy betegségek.. Azok is természetesek. Legtöbbször vírusok és baktériumok okozzák. Igaz a vírusok nem élőlények, de sejtes szerveződésű élőlényekből alakultak ki és párhuzamosan zajlott az evolúciójuk az élőlényekkel. A baktériumok nagyrésze pedig nem kórokozó. A legtöbb a szaprofitákhoz tartozik, amelyek nélkül az anyagcsere nem zajlódhatna le. Vulkánok is léteznek, ha kitörnek és van ott valaki, meghal, és az nem jó az emberiségnek. Tudom ez egy nagyon buta példa, de csak annyit akartam mondani, hogy az hogy valami természetes vagy nem az nem azt jelenti, hogy jó vagy rossz. És ez fordítva se igaz. Van, létezik.. Nem tudsz ellene semmit se tenni.

Lehet hogy azt gondolod, hogy egy meleg párnál rosszabb sorsa van a gyereknek mint egy hetero párnál. És ha még igazad is van, gondolj bele milyen helyzete van egy árvaházban. Ott nem hogy nem egy hetero pár neveli. Semmilyen pár nem neveli. Szerinted milyen mintákat és képeket fog eltanulni ott egy gyerek? Egy szivárvány családban legalább látni fogja milyen egy rendes család. Vannak nagyszülők, rokonok, ismerősi kör.. És nem utolsó sorban szülők akik azon lesznek hogy mindent megadjanak gyermeküknek. Elhiheted, sokkal több lehetősege van ott egy gyereknek.. Egyébként meg azis lehet hasznos, hogy meleg vagy. Engem motivál, hogy tanuljak és segítsek másoknak és hogy láthassák azok akik a halálba kívánnak, hogy így is hasznosabb tagja lehetek a társadalomnak, mint ők. Ezenkívül felszabadul egy csomó időd és pénzed. Nem csak úgy lehetsz a társadalom hasznos tagja, hogy szülsz 3 gyereket és mindenki megvan elégedve veled. Én meleg vagyok, és nagyon sok minden érdekel, Bécsben az orvosira szeretnék járni, tanulok négy nyelvet. Szeretnék segíteni az embereknek (akik természetesen majd szaporodhatnak tovább)Próbálok tenni a környezetemért. Ha lehet nem használok műanyagot, próbálok áttérni a vega étkezésre, mert pontosan azt akarom hogy minél tovább élhessünk. Én is szeretnék majd egyszer gyereket, és el is kell majd költöznöm innen. Nem magam miatt szeretnék, hanem amiatt a gyerek miatt. Tudom hogy mi uralkodik az árvaházakban... Ha hetero lennék akkor is így döntenék és nem vállalnék saját gyereket.

Csak azt szeretném hogy néha mindenki egy kicsit gondolkodjon el az egész életén és a világunkon, kicsit szálljon magába és nézze át a dolgokat. Amit tévében és médiában látunk már annyira irányít minket, hogy észre se vesszük mi történik előttünk. Egymásnak ugrasztják az emberekt, kitalálnak mindenfélét, hogy utáljuk egymást, amíg azok az emberek akik ezeket a lépéseket meghozzák a markukban röhögnek és rajtunk élősködnek. Mert mi nem látunk a saját szemünktől.

Tudom, hogy kicsit hosszúra sikeredett, és kicsit el is tértem a témától, de ezt muszáj volt elmondanom. És ez nyílván nem csak a melegekről szólt, hanem mindenkiről. Ha sikerült csak egy embert gondolkozásra bírnom, akkor megérte.

2020. dec. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 A kérdező kommentje:
Egy árvaházban legalább felerősödik szívós lesz az életre a gyerek ,és sokra viheti az életben ,de ha egy családban elkényeztetve megkap mindent a gyerek akkor nem fogja tudni hogy milyen kegyetlen az élet mennyire meg kell küzdeni mindenért azt hiszi hogy majd mindig a s..egge alá raknak mindent és kész.
2020. dec. 9. 18:20
 49/55 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy elkényesztetik, az egyesegyedül a szülőkön múlik. Mindegy, hogy hetero vagy homoszexuális szülei vannak. Ennyi erővel rakjuk be az összes gyereket árvaházakba és nincs meg az esélye annak, hogy valaki elkényeszteti őket, de legalább kemények lesznek... Nem is értem, hogy jött ez neked. És sajnálom, hogy csak ennyi jött át a mondandómból...
2020. dec. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 anonim ***** válasza:
90%

Budaházi Edda, te vagy az?


Szerintem Inkább az az önző gondolkodás, hogy az emberekre ráakarod erőszakolni a gyermekvállalást. Gondolom ősmagyar vagy, magyar zászló facebook profilképpel. Mindenki ismeri ezt a réteget. Böfögi a hülyeséget, azt hiszik, hogy érnek valamit, pedig a leghaszontalanabb rétege a társadalomnak. Jatszak a fejüket, hogy ők csak a nemzetet akarják megvédeni, de kacagva elmennek egy földönfekvő mellett. A facebookon elhangzottakat hitvallásként követik, még mindig a trianonon sírnak és a halálba kivannak minden gondolkozó embert. Isten ments, hogy ezek az emberek gyereket szüljenek. Még több hülye nem kell ennek az országnak.


És amúgy egy kérdés... Melyik az a szülő, aki a gyerek előtt csinálja hálószobai dolgokat? Szerintem senki sem ilyen, tehát a melegek hálószobai szokása sincs a gyerek elé vetítve. Igenis engedélyezzük az örökbefogadást a melegek számára, így legalább biztosítva lesz egy gyermek élete. Mert biztosan nagyobb szeretett fog kapni, mint néhány heteró családban nevelkedett kiskölyök. Arra meg inkább nem is reagálok, amit a gyermekotthonosokról írtál. Biztosan azért szökik el egy csomó gyerek a gyermekotthonból, mert olyan fantasztikus hely. Ha a sötétség fájna, te már halott lennel.


Egy kis jó tanács... Kapcsold ki a facebookot mert hülye leszel tőle. Mármint ennél is hülyébb.

2020. dec. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!