Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Magyarországon hol lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyarországon hol lehet találkozni a legtöbb meleggel?

Figyelt kérdés
Melyik városban van a város méretéhez viszonyítva a legtöbb meleg? És városon belül hol találni őket általában?

2020. júl. 30. 22:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
Budapest - eleve toleránsabbak az emberek. Városon belül... meleg szórakozóhelyek, meleg swingerek, meleg szaunák hol máshol?
2020. júl. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
31%
2# És ez a három jórészt lefedi egymást :DDD
2020. júl. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Neurotech ***** válasza:
13%
aids teszten Szent László kórház
2020. júl. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
20%

3, "Örvénylik a sz4r a WC-ben és billentyűzetet ragad."

(Puzsér Róbert)

2020. júl. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
24%
5# Búza témában Puzsért idézni, azért az már valami :D
2020. júl. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
87%
Bizony. A HIV- vírust kizárólag homoszexuális férfiak kaphatják el. Felvilágosítanálak, hogy a heterók körében is éppen akkora reáls kockázat. Másrészt meg nem tudom mi ez a megbélyegzés. Ha valakinél időben felismerik, akkor TB alapon szedhet gyógyszert párszáz forintért havonta, amivel nemhogy teljes értékű életet élhet akár 80-90 évig is, vagy ameddig a sors úgy akarja, de a gyógyszer szedésével még csak nem is tud fertőzni tovább...
2020. dec. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Neurotech ***** válasza:
21%
#6 "Az eddig Magyarországon kiszűrt HIV fertőzöttek közül 847 homoszexuális, 279 pedig heteroszexuális úton kapta el a fertőzést" (wikipedia, ha a pontos tanulmányokra vagy kíváncsi olvasd el a wikipedia forrásait).Tehát ha azt számoljuk, hogy nagyjából az emberek 10%-a meleg, akkor ez az arány 8470-279. Ami meg a többi szövegedet illeti én egy szóval sem írtam, hogy ez halálos betegség lenne manapság, viszont ha már valaki szedi a párszáz forintos gyógyszereket valószínűleg volt HIV szűrésen (8470 . 279) arányban, tehát amit írtam ott találkozhatnak a melegek nagy eséllyel. Egyéb kérdés?
2020. dec. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
HIV szűrésre bárki elmehet, nincs egy pöttyel jelezve az emberek fején, hogy egy hetero partnere az lenne, így a bizonytalanság ugyanakkora. Nagyjából olyan ez, mintha vennék kétféle lottót, az egyik nagyobb nyerési eséllyel, mint a másik. Ugyanakkor megnézem mind a kettőt, mert az esély megvan mind a kettőnél, még akkor is, ha tudom, hogy az egyik esetében kicsivel nagyobb az esély. A statisztikai adatok pedig nem azt mondják ki, hogy kizárólag homoszexuálisok lehetnek HIV ferőzöttek... Egyéb kérdés?
2020. dec. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Neurotech ***** válasza:
11%
pff ez miylen érvelés már :D:D Én leírtam neked, hogy ha jegesmedvével akarsz találkozni menj el a Spicbergákra, erre leírod, hogy Budapesten is lehet vele találkozni az állatkertben :D
2020. dec. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
És lehet nem? De. Hagyjuk is, kötöszködéssel, gáncsoskodással f.sz kivan már ebben az országban bőven...
2020. dec. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!