Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Magyarországon és a világban...

Magyarországon és a világban miért legális a homoszexualitás?

Figyelt kérdés

Magyarországon ahol eleve hetero propagandát nyomnak ahol a nő az Anya a férfi pedig az Apa ,és népesség fogyás van.


Ott miért legális a homoszexualitás?


Pl vannak olyan ázsiai országok pl Laosz ahol 3 év szabadság vesztés lehet kapni a homoszexualitásért , Magyarországon miért nincs ilyen?



2020. dec. 9. 12:56
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:
76%
"az intézetis gyerekeket meg se kérdezzük, akarnak-e orgiázó szájerjózsefeket " Már vártam mikor ítélik el a melegeket a gerinctelen fideszpatkány miatt....
2020. dec. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 anonim ***** válasza:
89%
Ne etessétek már ezt a nemzethy trollt!!!
2020. dec. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 anonim ***** válasza:
100%

Milyen fasza helyek ezek az árvaházak, ott igazi tökös legényeket nevelnek.


Heteró pároknál meg mindig csupa kacagás és móka a gyerek élete. Aki természetesen mindig születik, csak a csúnya melegek miatt fogy a magyar.


Ma is sokat tanultam 🤣🤣🤣🤣🤣

2020. dec. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 anonim ***** válasza:
66%
Sztem meg ebbol latszik meleg 4 nyelvet beszelo h kompenzalsz. Egytalan niics senki megelegedve a 3 gyerekessl azt hiszik cs a segely miatt van
2020. dec. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 anonim ***** válasza:
Főleg h nem mindenhol leglis.
2020. dec. 10. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!