Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Európai unió szintjén lesz...

Európai unió szintjén lesz következménye annak, hogy a migrációs politika tönkretette a közbiztonságot?

Figyelt kérdés
Némely helyen már félek az emberek, egyre nagyobb a bűnözés és a félelem, rendetlenség. pl. Calais 100km körzetében kamionosok nem is állnak meg mert felmásznak rájuk a migránsok és ha Angliában fogják meg 2 ezer euró/ fő bírságot kap a kamionos. Vagy csomó olyan videó van fent , hogy eltorlaszolták az utakat, most láttam egyet, hogy kitörték a üvegét a kamionnak. Ami így elmondva olyan snassz, de én nekem ilyet átélni szörnyű lehet, meg persze én is tudom mondani, hogy " minek ment oda " imádom az áldozathibáztatást hisz addig sem a tényleges problémára és esetleges megoldásán lehetne gondolkodni, de mégis ott van a levegőben, hogy ezért valaki felelős, vagy ez a sokszínüség, a multikultúra?
2021. jan. 13. 19:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésben szereplő állítás hamis, a valós helyzet túlegyszerűsítése. Úgy persze minden magyarázható egyetlen okkal. A valóságnak viszont ehhez semmi köze. Legfeljebb az adott személy nem képes megérteni az összetett problémákat.
2021. jan. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60%

" vagy ez a sokszínüség, a multikultúra?"


Nem, ez csak a te hisztid, büdös majom.

2021. jan. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Na megint egy okos fideszes kérdező akinek már az világjárás ha átmegy a szomszéd faluba. Az az út meg ami onnan továbbvezet szerinte már a világvégére visz.

Szerencsénre az MTV1-ről tájékozódik ezért pontos ismerete van az európai unióban uralkodó közbiztonsági viszonyokról Madridtól Athénig, Párizstól Varsóig.

2021. jan. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Nekem az ilyen kérdésekről mindig az áldott imádott vidéki kis nagyikám jut eszembe, aki könnyes szemmel engedett el a NAGY DEBRECENBE hogy vigyázzak a migránsokkal meg ne erőszakoljanak, holott az itteni nem-magyarok tanultabbak, mint az átlag magyar, mert 80% eséllyel az egyetemen tanul.


Vagy mikor egyetemen a vidéki csoporttársam le akarta ekézni a röhögő külföldi bandát, hogy biztos azért ilyen hangosak, mert hozzászoktak, hogy otthon csak átordítanak egyik szalma kunyhóból a másikba mint a buta barmok, mire én felvilágosítottam, hogy: De Ágnes, ezek a szaúdi fiúk az egész családodat meg tudnák venni hetvenötször :)


Namindegy.

2021. jan. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Tudod a fidesz az egy vallás. A vallások dogmákra épülnek. A dogmák pedig a szektavezető által ismertetett megkédőjelezhetetlen állítások.

Szóval az migrációs politika tönkretette a közbiztonságot és pont.

2021. jan. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem vagyok fideszes, kitalálnátok más klisét? Már unalmas ez a fidesz, legalábbis én unom. Még nem szavaztam soha, nincs egy értelmes párt, meg ez a felhozatal..
2021. jan. 13. 21:13
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

" most láttam egyet, hogy kitörték a üvegét a kamionnak. "


Oh, ez borzalmas.

Ne többet, ne többet!!!!!

2021. jan. 14. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy vicceltek.. trollkodtok.. De nem lehetne komolyan beszélni erről?
2021. jan. 14. 10:45
 9/12 A kérdező kommentje:

[link] Erről a rövid pár perces részről írtam.


Gondolj bele ha belemegy a szemébe a üveg a srácnak.. tönkremegy az élete ha maradandó a szemsérülése. És senki, senki sem fogja fizetni az egészségkárosodását.. ott a huszon akárhány éves srácnak vége max. kap valami rokkantságit. Nincs erre felkészülve Európa.

2021. jan. 14. 10:53
 10/12 anonim ***** válasza:

Lehetne erről komolyan beszélni. Hát persze. Csak van két feltétel.

1. Jó lenne fontossági sorrendben. Ez meglehetősen hátul kullog (ami korántsem jelenti, hogy nem fontos).

2. Visszafogott, megalapozott, objektív válaszok. Mondj egyet, ami itt teljesül.

2021. jan. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!