Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Európai unió szintjén lesz...

Európai unió szintjén lesz következménye annak, hogy a migrációs politika tönkretette a közbiztonságot?

Figyelt kérdés
Némely helyen már félek az emberek, egyre nagyobb a bűnözés és a félelem, rendetlenség. pl. Calais 100km körzetében kamionosok nem is állnak meg mert felmásznak rájuk a migránsok és ha Angliában fogják meg 2 ezer euró/ fő bírságot kap a kamionos. Vagy csomó olyan videó van fent , hogy eltorlaszolták az utakat, most láttam egyet, hogy kitörték a üvegét a kamionnak. Ami így elmondva olyan snassz, de én nekem ilyet átélni szörnyű lehet, meg persze én is tudom mondani, hogy " minek ment oda " imádom az áldozathibáztatást hisz addig sem a tényleges problémára és esetleges megoldásán lehetne gondolkodni, de mégis ott van a levegőben, hogy ezért valaki felelős, vagy ez a sokszínüség, a multikultúra?
2021. jan. 13. 19:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Amit a kérdésben írsz, nem felel meg a valóságnak. Ne a propgandamédiumokból tájékozódj.

Követnek el bűntényeket a bevándorlók, de az csekély töredékük. Inkább a magyar viszonyokról beszéljünk, ahol a családon belüli erőszak, gyilkosságok rekordot döntenek. A fehér magyarok napi szinten gyilkolásszák egymást, álszentség lenne a bevándorlóktól tartani. A nemi erőszak ellen még mindig nem nagyon lépnek fel, a nők jogait általánosan letojják Mo-n (kb egyedüliként Európában). Ennyit erről.


Nem félnek az emberek nyugaton, épp ellenkezőleg, milliószor jobb az életszínvonal, igazi biztonságot nyújt az erős szociális háló. Nem véletlenül vándorolnak ki a magyarok tömegesen, emberi élet reményében. A nyugatiak inkább az autoriter neofasiszta vezetők térnyerésétől félnek, mint Orbán, Bolsonaro, Lukasenka.

2021. jan. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Akkor játsszunk ilyet.


[link]


20ból 8 fehér férfi... most akkor?

2021. jan. 14. 13:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!