Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Érdemes lenne ügyvédhez...

Érdemes lenne ügyvédhez fordulni vagy hagyjam a francba?

Figyelt kérdés

Egy kombikazán hibásan lett beüzemelve nem lett EPH csinálva ( tehát nem volt védőföldelés a huzalokon) ebből adódóan 15V volt a zuhanyzba rázott mikor fürödtem.

Mellesleg a kamu EPH-T széttépte ami vélhetően egy okirathamisítás is volt.

Ezt másik szakemberrel megcsináltattam nem olcsón.


A békéltetőtesületnél csak az lett, hogy csináljon a vállakozó egy EPH-T nekem,de hiszem ez már nem kell mert másnak fizettem. Képekkel igazoltam, hogy szabálytalan a bekötése. ( Villásdugóval volt bedugva egy olyan dupla konektorba ahová a mosógép is.

Ráfogta a villanyhálozatomra, hogy nem jó, de villanyszerelő kint se volt + szétégette a falakat. Plexi csővel volt összekötve a dolgok, a kádba folyt a kondenz víz.

Erre a testületnek azt mondta " hát mivel én azt mondtam lesz ablakcsere meg festeni akarok akkor már mindegy" igen csak egy olyan szobában is kiégette a falat ahol már minden kész volt meg nem rögtön utána csináltuk a dolgokat tehát nincs a mai napig se kifestve.


Szeretném tudni ennek van-e értelme ügyvéden keresztül tovább menni vagy csak egy jó tanulópénz volt.



2021. jan. 16. 07:44
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Meg ez is milyen " ítélet meghozatal" hogy csináljon nekem egy Eph jk-et, mikor már azt mással megcsináltattam mert ő cseszett rá?
2021. jan. 16. 10:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!