Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ez nemi erőszaknak számít?

Ez nemi erőszaknak számít?

Figyelt kérdés
A volt barátom mindig kérlelt, hogy csináljuk egy kicsit gumi nélkül. Ekkor még nem szedtem semmiféle hormonális fogamzásgátlót és paráztam a terhességtől, így nem engedtem meg neki. Egyszer, egy buli után, mikor eléggé be volt rúgva, szintén megkérdezte, én mondtam neki, hogy nem szeretném, ekkor rámmászott és belémhatolt. Kiabáltam alatta és próbáltam leszedni, de esélyem sem volt ellene, kb. egy-két percig tartott, mire leszállt rólam. Ezután közvetlenük szakítottam is vele, ez pár éve történt, viszont a napokban valamiért elgondolkodtam, hogy ez akár tekinthető nemi erőszaknak is? A másik kérdésem pedig az lenne, ogy sok nő találkozott már rákényszerítéssel vagy lelki zsarnoksággal a párja részéről a szex terén?

2021. jan. 25. 15:50
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem az is nemi erőszak ha egy kómába lévő nővel közösül. Pedig az nem ellenkezik, mert nem tud. Mondjuk ha előtte olyan állapotban volt hogy tudta hogy kómába esik, és meg engedi akkor az más, de autó baleset után veszélyes is lehet. Bár szerintem a tartós kóma megszünéséhez jót tesz a szex. De én nem erőszakolnék meg egy éber nőt, mert nem vagyok gonosz, de ha az is lennék magammal szúrnék ki mert harcolva nem lehet élvezni a szexet (normális esetben). Valaki halottakkal is közösült kriptába, az már meggyalázás. Örülj hogy még ennyivel megúsztad és jelents föl azt a f**t, hogy így is maradjon. A világ tele van őrültekkel, jobb ha hozzá szoksz.
2021. febr. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!