Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Tévesen utaltak a számlámra...

Tévesen utaltak a számlámra 4000 forintot visszahívták a pénzt, de én meg nem vagyok hajlandó vissza adni a pénzt. Mi tegyek?

Figyelt kérdés
Azt mondta hogy ha nem utalom el, banki követelés kezelővel kereseti pert indít 4000 forint miatt. Jogilag mennyire foglalkoznak ennyi pénzzel az illetékesek?

#fizetés #utalás #bank #per #közjegyző #Nem áll módomba vissza adni
2021. febr. 15. 23:31
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/80 A kérdező kommentje:

Vicces hogy 4000 forintért is képesek beperelni az embert.....



21 század tiszta vicc!

2021. febr. 15. 23:32
 2/80 A kérdező kommentje:
🤔🤔
2021. febr. 15. 23:33
 3/80 anonim ***** válasza:
87%
Nem a tiéd.. Szóval ha nem küldöd vissza hitvány tolvaj vagy. Ha a Te pénzed lenne mit szólnál hozzá ha nem küldenék vissza?
2021. febr. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/80 anonim ***** válasza:
87%

#1 "Vicces hogy 4000 forintért is képesek beperelni az embert....."

Vicces hogy 4000 forintért is képesek ilyen sz@rrágó módon kicsinyeskedni emberek és nem visszaadni.....

Ja, nem. Ez inkább szánalmas, kérdező.

2021. febr. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/80 anonim ***** válasza:
84%

Mekkora gazember vagy kérdező! És csodálkozunk, hogy a gyerek nemzedék több mint fele kb már ugyanígy gondolkodik...


A 4000 Ft-ból villámgyorsan 160 ezer forint lesz, végrehajtó irodában dolgozom, tudom, hogy működik. Nyugodtan üljel a 4000 forinton meg egy kicsit.

2021. febr. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/80 anonim ***** válasza:
13%
Ne add vissza,elbaszta,az ö hibaja, legkönnyebb tanulni fog.
2021. febr. 16. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/80 anonim ***** válasza:
18%
4000 forintból kijön egy óriás borjú bécsi a Bécsiszelet Vendéglőnél, és még marad is utána. Minden fillér számít. Amikor nekem nem azt hozták ki, amit rendeltem, akkor megtarthattam azt, amit kihoztak, és megkaptam az eredeti rendelésemet is. Az én hibámért is nekem kell fizetnem. Hát nehogy már!
2021. febr. 16. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/80 anonim ***** válasza:
88%
Tesóm 12 ezret nem adott vissza 6 évvel ezelőtt. 200 ezer felett volt a vége büntetéssel és kamatokkal együtt.
2021. febr. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/80 anonim ***** válasza:
18%
Ne higgyj a többieknek csak írigykednek,mert nem nekik jutott!
2021. febr. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/80 A kérdező kommentje:

#3 Bocs de ha én tévesen utalnák akkor kérnék vissza hívást. Ha nem reagál rá, akkor tanuló pénz volt. Nem mellesleg ilyen nem fordul soha elő, mert 10x ellenőrzőm hogy jóra utalom át. De nem perelnék be senkit sem, főleg nem 4000 forintért. Vicc!


#4 Bocs de nem fogok bankba mászkálni csak azért, mert valaki eltolta az utalást. Nem ló háton vettem a lábam. Lehet jogilag nem engem illet a pénz, de nem érdekel. Ha az illetőnek ennyi ideje van pereskedni, tegye. De vicc hogy 4000 forintért is képesek beperelni a másikat.


#5 Legyen 160 ezer forint, nem érdekel. Nem mondta senki hogy rosszul üsse be a számlaszámot. Akkor a sok herce hurcáért remélem engem is terhelni fog némi kártérítési igény? Mert bele rángatnak sz.ros 4000 forint miatt a pöce gödörbe. A legnagyobb gazember te vagy, hogy ismeretlenül is képes vagy megítélni a másikat. Jobban jársz ha keresel egy pszichologust.



#6 Hát de nincs igazam? Az ő kezeivel történt az utalás, nem én okoztam.


A pontozásokból ítélve a többiekkel nem nagyon értenek együtt az tagok. Valószínűleg ők se adták volna vissza.

2021. febr. 16. 00:21
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!