Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Tévesen utaltak a számlámra...

Tévesen utaltak a számlámra 4000 forintot visszahívták a pénzt, de én meg nem vagyok hajlandó vissza adni a pénzt. Mi tegyek?

Figyelt kérdés
Azt mondta hogy ha nem utalom el, banki követelés kezelővel kereseti pert indít 4000 forint miatt. Jogilag mennyire foglalkoznak ennyi pénzzel az illetékesek?

#fizetés #utalás #bank #per #közjegyző #Nem áll módomba vissza adni
2021. febr. 15. 23:31
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/80 anonim ***** válasza:
71%
48.:De azért ha ezt előbb leírod,akkor talán én is tisztába lettem volna vele,és nem gyártottam volna számodra nem tetsző elméletet.Nem igaz.Mert ahogy a régi mondás tartja,néma gyereknek anyja sem érti a szavát.
2021. febr. 16. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/80 anonim ***** válasza:
23%
52.:Személyesen egyet sem.Te talán többet,hogy megkérdőjelezed hogy nem így van?
2021. febr. 16. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/80 anonim ***** válasza:
72%
55 . Így van többet nálad . Náluk van a legtöbb szarrágó!
2021. febr. 16. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/80 anonim ***** válasza:
25%
56.:Többet,mennyit?A semminél csak több van.De mivel nem ismerlek,te se engem,ezt sajnos nem lehet bizonyítani ténylegesen.Nem így van?Szóval erről ennyit.
2021. febr. 16. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/80 anonim ***** válasza:
23%
57. Aludnod kéne,ez nem gyerekeknek valo
2021. febr. 16. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/80 anonim ***** válasza:
69%
58.:Megyek is.Ha lenne még valami hozzáfűznivalód,javaslom azt a továbbiakban vitasd meg az egóddal.Jóéjt! :)
2021. febr. 16. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/80 anonim ***** válasza:
89%

Jézusom, ez de szánalmas XD

Nagyon remélem, hogy a kérdés viccből lett kiírva, és a kérdező csak élvezi a polgárpukkasztást, és, hogy mindenki háborog.

Megkönnyebbülés lenne, hogy habár tudom, hogy vannak ilyenek, mégsem dicsekednek a tettükkel még névtelenül sem. (Nem olvastam végig a kommenteket, de azért a bankszámla megszüntetés rész már tényleg "soknak" tűnt, egy új bankszámla megnyitására akár el is mehet az a 4.000 Ft, ennyire senki nem lehet hülye?)

2021. febr. 16. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/80 anonim ***** válasza:
71%
Az a vicc kérdező, hogy hiába kapálódzol. Ha nem adod vissza a 4000-et, akkor hamarosan perköltséget, behajtási díjat is rádterhelhetnek. A behajtók nem szívbajosok, letiltják a fizudból, elvihetik valamilyen értékes tárgyad (pl TV), ráterhelhetik a jelzálogként a házadra extrém esetben. Nem tudom mikor melyik, de ne hidd, hogy megúszod. Akik a behajtókat teszik lóvá, azoknak nem szokott a nevén lenni semmi, fekete / alkalmi munkát vállalnak és a házuk múlik rajta nem 4000 ft-juk. Egyszerűen nincs mit veszteniük egy ilyen játékban, ami gondolom rád nem igaz. Sokkal több stresszt és utánajárást jelent ha nem adod vissza, mintha felemeled a telefont és megkéred a bankot, hogy küldjék vissza. Pl ami energiát ebbe a kérdésbe tettél, annyiból vissza is utalhattad volna a bank webes felületén.
2021. febr. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/80 A kérdező kommentje:
Dehogy utalom vissza!
2021. febr. 16. 11:06
 60/80 anonim ***** válasza:
66%
Szánalmas vagy.
2021. febr. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!