Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Tévesen utaltak a számlámra...

Tévesen utaltak a számlámra 4000 forintot visszahívták a pénzt, de én meg nem vagyok hajlandó vissza adni a pénzt. Mi tegyek?

Figyelt kérdés
Azt mondta hogy ha nem utalom el, banki követelés kezelővel kereseti pert indít 4000 forint miatt. Jogilag mennyire foglalkoznak ennyi pénzzel az illetékesek?

#fizetés #utalás #bank #per #közjegyző #Nem áll módomba vissza adni
2021. febr. 15. 23:31
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/80 anonim ***** válasza:
94%
22.:Ha véletlen,ha nem,becsületesnek lenni az egyik legszebb erény,én még ezt tanultam,lehet hogy te mást.
2021. febr. 16. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/80 A kérdező kommentje:
Becsületeség? Te miről beszélsz? Lehet te se adtad volna vissza, csak itt eljátszod az álszentséget.
2021. febr. 16. 01:05
 23/80 A kérdező kommentje:
Ki az a hülye a mai világban ha talál, vagy kap tévesen valamit hogy vissza adja? Senki! Lehet itt okoskodni, meg lehet lehordani mindennek de pont leszrom. Az illető meg jól megnézi legközelebb mire utal. Ja és ne engem cseszegesen. Ott a Pénztáros Lőlő az többet elsikkaszt.
2021. febr. 16. 01:08
 24/80 A kérdező kommentje:
#26 Képzeld megszüntettem a számlámat még a mainap. Nem pont ezért.
2021. febr. 16. 01:21
 25/80 anonim ***** válasza:
79%
26. Ha ki nem törölnek addig(mert bejelentettelek)Nekem ellopták a mobilomat a zsaruk azt mondták hagyjam,mert 20.000ft alatt nem bcs. Ugyhogy ne ugralj itt!
2021. febr. 16. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/80 anonim ***** válasza:
41%
24.:Ne vegyél magaddal egy kalap alá.Én régen rengeteget loptam.Jó,nem emberektől konkrétan,boltokból.Voltak is ügyeim,nem egy.Viszont leszoktam róla,régen amikor még drogfüggő és alkoholista voltam,ha találtam is valamit,egyből vittem a dílerhez,és kaptam cserébe cuccot.Akkor még bele se akartam,bele se tudtam gondolni abba,hogy ezzel egy másik személynek mekkora kára lett,mondjuk így is az volt már neki,de megtehettem volna azt is hogy beviszem a rendőrségre és leadom,de ilyesmi olyankor megse fordul egy függő agyában,se az hogy fordított helyzetben ez milyen volna.Legutóbb például találtam egy mobilt,és még bennem volt a régi énem,de mivel már nem kábítószereztem,így nem tudtam használni semmire a telefont,nekem is volt,szóval még ezért se kellett volna.Inkább szóltam Édesanyámnak,és ő megnézte a neveket,felhívta a legközelebbinek gondolt számot,és elintézte hogy vissza tudja adni a tulajdonásak.És valahogy sokkal jobb embernek éreztem én is önmagamat ezáltal,hogy nem úgy viselkedtem ebben a helyzetben,mint amilyen régen már megszokott volt a számomra.
2021. febr. 16. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/80 A kérdező kommentje:
😅😅😅😅
2021. febr. 16. 01:27
 28/80 anonim ***** válasza:
57%
tulajdonosának
2021. febr. 16. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/80 A kérdező kommentje:
Nem érdekel, azt gondolom helyesen cselekedtem.
2021. febr. 16. 01:34
 30/80 anonim ***** válasza:
16%

29. Szóval ezt a meghitt szöveget egy volt tolvaj írta?


"Ha véletlen,ha nem,becsületesnek lenni az egyik legszebb erény,én még ezt tanultam,lehet hogy te mást."


Az átlagember meg azt hinné egy talpig becsületes,ami ugye nem létezik.


És volt tolvaj létedre még téged nem vegyenek egy kalap alá egy nem tolvajjal?

2021. febr. 16. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!