Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Tévesen utaltak a számlámra...

Tévesen utaltak a számlámra 4000 forintot visszahívták a pénzt, de én meg nem vagyok hajlandó vissza adni a pénzt. Mi tegyek?

Figyelt kérdés
Azt mondta hogy ha nem utalom el, banki követelés kezelővel kereseti pert indít 4000 forint miatt. Jogilag mennyire foglalkoznak ennyi pénzzel az illetékesek?

#fizetés #utalás #bank #per #közjegyző #Nem áll módomba vissza adni
2021. febr. 15. 23:31
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/80 A kérdező kommentje:
#11 Patkány és te vagy keserű! Ömlik belőled a gyűlölet. Csak nem te utaltad azt a 4000 ezret? 🤔 Hm! Nyugodtan várd a pénzed meg pereljél be. Jogilag valóban nem engem illet a pénz, na de más is ugyanezt csinálta volna.
2021. febr. 16. 00:24
 12/80 anonim ***** válasza:
24%
Ha a hatos válasz jó, akkor az én hetes válaszom miért nem?
2021. febr. 16. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/80 anonim ***** válasza:
18%
Várjuk csak meg azt,hogy jogilag kit os illet az a pénz! Szerintem menj el ügyvédhez az itteni bohócokmak fingjuk nincs a joghoz. 1000% hogy van kiskapu.
2021. febr. 16. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/80 anonim ***** válasza:
86%

Kérdező a tolvajt pont ez különbözteti meg a rendes embertől, hogy a rendes embernek mondani sem kell, visszaadja magától ami tévesen került hozzá, a tolvaj meg az akitől erővel kell visszaszerezni.

Nem hisztizni kell hogy vissza kell adnod ami nem a tied, hanem visszaadni és elszégyellni magad amiért ezt mások kell megmondják neked.

de legalább ne írtál volna ki róla kérdést! Ha nem tudnád te is jól, hogy nem neked van igazad, akkor nem kérnéd hogy mások megerősítsenek benne. Pont amiatt írtad ki a kérdést mert te is jól tudod hogy az a rossz amit csinálsz és vissza kell fizetned. Ha 4000 akkor annyit.

A lopás akkor is lopás ha csak a kabátodat viszik el, nem csak akkor ha a kocsidat.

2021. febr. 16. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/80 anonim ***** válasza:
16%

16


Nem lopta el a tulajdonos magától küldte. Én letagadnák mindent,ha nem beszélek nem tudják rám bizonyítani,hogy nem jönekem akarta küldeni. Ha bevallod hogy nem neked akarta küldeni akkor talán perelhet,de nem biztos

2021. febr. 16. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/80 anonim ***** válasza:
86%

#17 Az ő pénze? Nem.

Tudja, hogy nem az övé? Igen, megmondták neki.

Szándékosan adták neki? Nem, ezért kérik vissza.

van rá törvény hogy vissza kell adni? Igen.

Mit nem értesz ezen?

2021. febr. 16. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/80 anonim ***** válasza:
15%

Akit zavar az ügy az miért nem a nagy tételű lopásokkal foglalkozik,amit a politikusok követnek el?


Az zavar titeket,hogy egy kis ember véletlenül hozzájut 4000 ft-hoz. Ilyenek a magyarok ( t.kivetelnek.)

2021. febr. 16. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/80 anonim ***** válasza:
43%
Az is vicces hogy 4000 forintért képes lennél akadékoskodni.
2021. febr. 16. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/80 anonim ***** válasza:
79%
Előzőhöz:Netán Skótok voltak az őseid?
2021. febr. 16. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/80 A kérdező kommentje:
Na igen a politikusokat kéne cseszegetni. Nem loptam el a pénzt, ő utalta el tévesen. Nehogy még az illetőnek álljon fel. Egyébként meg a 90%-a se adta volna vissza.
2021. febr. 16. 00:56
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!