Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Megteheti egy bolt hogy 7...

Megteheti egy bolt hogy 7 előtt 2-3 perccel bezár? Kötelesek lettek volna kijönni? Holehet feljelenteni a rendőrséget?

Figyelt kérdés
Budapesten 7-kor zárnak a boltok a Koronavírus alatt (bár lehet hogy az országban mindenhol ezt most nem tudom) és ez kb minden boltra igaz. Arra a boltra is amibe mentünk. Most 7 előtt kb 3 perccel oda értünk és már be volt zárva és nem akartak minket be engedni. Ilyet ugye nem tehetnek meg? Na most mondtam hogy hívom a rendőrséget de erre sem nyitották ki ezért felhívtam őket. Bár anya nem akarta én felhívtam őket de nem akartak kijönni pedig mondtam hoyg 17 éves vagyok így akár ez 18 év alatti személy bántalmazásának is minősülhet. Na de a rendőrök erre sem jöttek ki. Ilyenkor kötelesek lettek volna kijönni? Ha igen hol kell őket jelenteni? Ha nem tartozik a rendőrségre a boltot hol lehet jelenteni? Csak egy üdítőt akartunk venni 3 percen belül simán meg lett volna.

2021. febr. 27. 19:31
 181/184 anonim ***** válasza:
100%

Na de most komolyan... Egy 17éves kemény legény...? Aki egy ilyen pimfli esetre azonnal az anyukáját hívja, hogy bibis lett az ujja izé.... lelkecskéje, és puszit kér rá? :-D :-D Anyuka meg rögtön vesz neki valami fájdalomdíjat, nehogy picológushoz (sic!) kelljen vinni?


Anyám borogass! :-D

2021. márc. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 182/184 anonim ***** válasza:
100%

A fogyasztóvédelemtől majd kapnak egy udvarias levelet, hogy jogos volt a bolt eljárása, mert a többi bolt is 20 perccel korábban (18:40-kor) már nem enged be senkit - pont azért, hogy a 19 órai zárást be tudják tartani.


Ennyike. :)

2021. márc. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 183/184 anonim ***** válasza:
92%
Fogyasztó védelem xdddd amúgy vicces, hogy régebben írtad a nácikat, meg a fasisztákat, ugyanis pontosan úgy viselkedsz mint egy hisztis diktátor, nem tudsz beletörődni, hogy egyszer az életben nem az történt amit te akartál, pedig jobb ha hozzászoksz ehhez elég hamar, mert nagyon sokszor pofára fogsz majd esni, és ilyen hozzáállással csúnyán megütöd majd magad, és nehéz lesz felállni ;).
2021. márc. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 184/184 anonim ***** válasza:
100%
Jól szétkéne verni a nyomirult, buta, korlátolt és elkényesztetett fejed és megtudnád mi a bántalmazás.
2021. márc. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!