Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Megteheti egy bolt hogy 7...

Megteheti egy bolt hogy 7 előtt 2-3 perccel bezár? Kötelesek lettek volna kijönni? Holehet feljelenteni a rendőrséget?

Figyelt kérdés
Budapesten 7-kor zárnak a boltok a Koronavírus alatt (bár lehet hogy az országban mindenhol ezt most nem tudom) és ez kb minden boltra igaz. Arra a boltra is amibe mentünk. Most 7 előtt kb 3 perccel oda értünk és már be volt zárva és nem akartak minket be engedni. Ilyet ugye nem tehetnek meg? Na most mondtam hogy hívom a rendőrséget de erre sem nyitották ki ezért felhívtam őket. Bár anya nem akarta én felhívtam őket de nem akartak kijönni pedig mondtam hoyg 17 éves vagyok így akár ez 18 év alatti személy bántalmazásának is minősülhet. Na de a rendőrök erre sem jöttek ki. Ilyenkor kötelesek lettek volna kijönni? Ha igen hol kell őket jelenteni? Ha nem tartozik a rendőrségre a boltot hol lehet jelenteni? Csak egy üdítőt akartunk venni 3 percen belül simán meg lett volna.

2021. febr. 27. 19:31
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/184 anonim ***** válasza:
92%
A bolt maga dönti el meddig tart nyitva. Nem 19 óráig kell nyitva lenniük, hanem legfeljebb 19 óráig lehetnek nyitva. Nagy különbség.
2021. febr. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/184 A kérdező kommentje:
Igen de ez a bolt éjjel-nappali eredetileg. 19:00 óráig van nyitva Manna ABC. Megvan a pontos zárási ideje ami 7 óra. Ráadásul 17 éves vagyok így ez kiskorú személy ellen elkövetett bántalmazásnak vagy minek is minősülhet elméletileg nem?
2021. febr. 27. 19:38
 3/184 anonim ***** válasza:
88%

szánalmas próbálkozás

ásd el magad, mások sokkal jobb kamukat írnak

2021. febr. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/184 anonim ***** válasza:
85%
Téged kellene börtönbe zárni a magyar nyelv megsértése miatt. A nyelvtant kellene gyakorolnod, nem hülyeségeken lázadozni.
2021. febr. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/184 anonim ***** válasza:
100%
Bántalmazás, hogy nem engednek be a boltba? Inkább úgy hangzik, mintha 12 éves lennél, ilyen béna szöveggel.
2021. febr. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/184 A kérdező kommentje:
3-as Azt hiszed kamu? Tényleg megtörtént! Fogadok hogy ilyen mással is megtörténhet! Próbáld meg megtudni hogy mással is történt már e ilyen vagy tedd fel gyakori kérdésekre és szerintem többen is írni fognak! Ha velünk megtörtén biztos megtörténhet mással is.
2021. febr. 27. 19:44
 7/184 anonim ***** válasza:
88%
Az egy dolog h megtortent, de meg ki is irod h. mennyire butus vagy az nagyobb gaz
2021. febr. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/184 A kérdező kommentje:
5-ös mivel kiskorú/fiatalkorú (bár igazából ugyanaz) vagyok így beleférhet a bántalmazás kategóriába is akár hiszen egy gyereknek ez simán lehet trauma hogy megsértik a jogait. Na de akárhogy is ez még csak nem is magán vállalkozás így a főnökeiknél biztos lehet őket jelenteni ha kiderül hogy a rendőrségnél nem is.
2021. febr. 27. 19:47
 9/184 mindentudó99 ***** válasza:
92%
És te 2 perc alatt bevásárolnál? Nem de a boltos tùlórázzon miattad. Hétig van nyitva. Érj már oda háromnegyed hétre vagy max ötvenre. Gondolom a rendőrök azóta is röhögnek rajtad. Volt egy jó napjuk
2021. febr. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/184 anonim ***** válasza:
96%
Mi történt? Az ő órájuk szerint 7 óra volt. Mi a bántalmazás ebben, meséld már el.
2021. febr. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!