Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ezzel mit fog elérni a leányzó?

Ezzel mit fog elérni a leányzó?

Figyelt kérdés

Ez az ügy évek óta zajlik, eddig 5 bírósági ügyünk volt...


A lányt 2017-ben ismertem meg, először barátok vtunk, de a hapsija megfenyegetett engem meg a családom... erre én is megfenyegettem őket, akkoriban ebből még nem lett ügy, de később mikor már semmi kapcsolat nem volt köztünk jött a levél a Bíróságtól, hogy feljelentettek becsületsértésért meg rágalmazásért... a lány meg a Bátyja jelentettek fel... sajnos vtam akkora marha, hogy a bíróság folyosóján neki mentem a lánynak meg a Bátyjának is... ebből lett egy garázdasági ügy melyért pénzbírságot kaptam... a becsületsértéses ügyet vissza vonta a feljelentő, vszínű beláthatta, hogy nem nyerheti meg a pert... a rágalmazásos ügyben egyszer nem jelent meg a Bátyja, ezért a Bíró lezárta az ügyet, ezt a gyerek megfellebezte és mikor kaptam megint az idézést akkor küldtem egy sms-t a gyereknek, hogy ha nem áll le, akkor kitekerem a nyakát a bíróságon... nah, ez is egy okos döntés volt, ezért is kaptam pénzbírságot, az eredeti rágalmazásos ügyben felmentettek... később feljelentettem hamis vádolásért, a megyei kapitányság megszüntette az eljárást, mondván, hogy attól, hogy felmentettek, a csávó még jogosan gondolhatta, hogy én elkövettem ellene azt amit állít... egy fél évig csend volt, tavaly össze balhéztam a csaj haverjaival akik indulatból feljelentettek, de közvetítői eljárással megszüntethető lett volna az eljárás, erre a csaj hamis face üzenetekkel bement a rendőrségre és ő is magánindítványt tett, hiába jeleztem az ügyésznek, hogy amit állít a csaj, nem igaz, az ügyész azon az állásponton van, hogy én azt elkövettem, bíróságra kell vinni a dolgot... nos, ez az ügy jelenleg ellenem folyamatban van, btk 226, közveszéllyel fenyegetve elkövetett zaklatás...

Ez az ügy álldogál már egy ideje, azonban történt valami január végén...


A Facebook Messengerembe kaptam üzeneteket a lánytól (az Ő nevén van a profil, az ő fényképei vannak fent) melyben azt írta, hogy lecsukat meg felrobbantja a házam, autóm, anyámat is meg az ügyvédem is lerendezi. Feljelentést tettem ellene, azonban ez az ügy egy másik rendőrségen van, mert időközben elköltöztem, a bűncselekmény, egy másik város rendőrkapitányságára tartozik.

A lányt előállították, nem tett vallomást azonban később elküldte az összes ügy aktáját az ,,új" rendőrkapitányságra...


A feljelentés megtételekor én részletesen elmondtam, hogy több ügyünk volt már, a jelenleg folyamatban lévő ügy aktáját meg én magam csatoltam a feljelentéshez.


Kérdésem az az, hogy ezzel mit fog elérni? Miben befolyásolja ezt az ügyet azaz, hogy megfenyegetett? Megúszhatja?


26/F



2021. ápr. 2. 10:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
Kérésedre ÉN jelentettem MOST. Más kérdés, hogy mikorra fogják elbírálni és áttenni, mert ugye ez is egy MUNKA, amiért vagy pénzt kapnak a moderátorok, vagy nem, most, ma pedig ugye Nagypéntek van, ami nemrég óta ugyanolyan pirosbetűs, munkaszüneti nap és ünnep, mint a Karácsony, a Mindenszentek, vagy a május 1-je.
2021. ápr. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem úgy kellett volna az ügyet rendezni mint ahogy rendezted...
2021. ápr. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Ok, ezt elismerem, akkoriban hibáztam, ha mai fejjel vissza mehetnék, máshogy rendezném...


De azért, mert 2x elkövettem egy hibát, azért nekem életem végéig tűrnöm kell, hogy ez a család, ez a társaság rettegésben tart, fenyeget, feljelentget?

2021. ápr. 2. 10:46
 4/12 anonim ***** válasza:
50%
Keress meg egy ügyvédet, mindent mondj el részletesen (előzményeket, amit ide leírtál), beszéld át vele ezt az egész ügyet.
2021. ápr. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Már szerepel az ügyben ügyvéd, attól függetlenül, hogy most sértett vagyok, attól függetlenül, hogy már annyira merész, hogy Ő fenyegetőzik, kénytelen vtam belevonni egy ügyvédet...


Vhogy a a rendőrség meg az ügyészség nem hajlandó belátni, hogy Ők baxogatnak évek óta, 2x meg forró fejjel reagáltam...


Bűnt követtem el, ezért örökre ezt kell elviselnem... :'(

2021. ápr. 2. 10:57
 6/12 anonim ***** válasza:
Rövidebben ösdzefoglalnád?
2021. ápr. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Milyen balhé volt a csaj haverjaival tavaly?
2021. ápr. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
81%

Megint te?

Már többször írt ki kérdést, ki is derült, hogy annyira nem ártatlan bárányka, pl. egyik ügy után direkt ő kereste a másik felet; ill. barát adataival kezdett írogatni neki stb. Amint lecsendesedik, kavar rajta minimum egyet.

2021. ápr. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Utolsó!


Te miről írkálsz? Milyen barát adatai? Nem írtam Nekik semmit igencsak hosszú ideje...

2021. ápr. 3. 13:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!