Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Megkaptam május közepén az...

Megkaptam május közepén az első sinopharm oltásom, a másodikat még nem keptem elméletben jövőhéten mennék, viszont nem úgynézki, hogy az eu más országaiban nagyon elfogadnák a kinai oltást van lehetőségem, hogy most nyugati oltást kérjek?

Figyelt kérdés
2021. jún. 8. 10:10
 1/7 anonim ***** válasza:
18%
Más országok nem foglalkoznak oltással.
2021. jún. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
29%
Nincs, de vedd fel nyugodtan a Sinopharmot, a fogyatékos EU-politikusokkal pedig foglalkozunk később.
2021. jún. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
78%

Sok országban elfogadják a Sinopharmot, mert WHO sürgősségi engedélyt kapott. Mehetsz vele Szerbiába, Szlovákiába, Romániába, Szlovéniába, Horvátországba, Ciprusra, Ausztriába, Spanyolországba, és mivel Németország enyhített a beutazáson, úgy tudom, ha tőlünk vonattal mész vagy autóval, nincs karantén. Meg egyébként biztos kihagytam jópár országot.


Mellesleg, hiába kérnél más oltást, nem fognak adni. Végső soron meg igazából az a legfontosabb, hogy biztonságban legyél.

2021. jún. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem fognak más típusú vakcinából beadni második adagot, mint amelyikből az elsőt kaptad.

Később esetleg majd vehetsz pénzért Modernát, ha valóban bevezetik, hogy megvásárolható lesz (ez tegnapi hír).

2021. jún. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kaphatsz más típusú vakcinát, egyik ismerősömnél is felmerült, neki egészségügyi okból, de neki sem engedték.
2021. jún. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm a válaszokat. Elfogadom a sorsom és ígyjártam. Bár csak nem lesz belőle probléma.
2021. jún. 8. 13:37
 7/7 anonim ***** válasza:
59%
Nem lesz, nyugi. Én Pfizert kaptam még márciusban (nem én kértem, így hozta az élet és az első felajánlott vakcinát elfogadtam, lehetett volna bármelyik), de az indiai és a további mutációk miatt elég jó esélyt látok rá, hogy az fog a legjobban járni, aki a kínait kapta. Ha fél év múlva kelleni fog egy újabb dózis, ott én kifejezetten a Sinopharm vakcinát szeretném választani, feltéve hogy lesz erre lehetőségem.
2021. jún. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!