Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit tegyek most?

Mit tegyek most?

Figyelt kérdés

Oké, szóval.

A napokba írtam ki egy kérdést, bepánikolva, át nem gondolva, hogy haza küldtek stb.. nem sokan látták, ezért leírom a sztorit újra és kicsit máshogy megfogalmazva a mit tegyek most kérdést.

Szóval haza küldtek tegnap, a hatalmas nagy melegbe a párom és a szülei, nagyszülei, nagybátyjai, terhesen.

Egyszerűen be voltam pánikolva, hogy nem tudom majd nélküle felnevelni a gyereket, de édesanyám megnyugtatott, hogy mindenben segít majd nekem.

Viszont én nem szeretném, hogy lássák majd a gyereket, tehetek valamit ez ügyben, vagy esélytelen?

Mert ha akkor nem tartottak igényt rá, amikor haza küldtek, akkor majd később se tartsanak.

Szóval tényleg megköszönném, hogyha voltak valakik ilyen, vagy hasonló helyzetben s valahogy elérték azt, hogy se a család, se az apa ne láthassa a gyereket, leírná. Vagy valami tippeket, vagy tanácsot.

Előre is köszönöm mindenkinek a segítséget!



2021. jún. 24. 15:47
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
62%

3

Akkor olvass utána cuncli

[link]

Nagyszülő nagynêni nagybácsi mind jogosult a kapcsolattartásra és bírósággak kikényszeríttethető.

2021. jún. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
80%
Remélem kamu ez a sztori,ha tudtad hogy drog függők és ennyi eszed volt ,hogy egy drogossal gyereket csinálsz,már ne haragudj meg.
2021. jún. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim válasza:
87%
Nem tudom . Viszont igazad van . Én sem engedném még a közelükben sem.
2021. jún. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
80%

Szerinted ekkora táv mellett majd utazgatnak, kíváncsiak lesznek a gyerekre? Hát nem.


Neked, hogy sikerült ilyen közegbe belecsöppenni?

egy ilyen daliás herceget összeszedni, majd ilyen okosan teherbe esni?

2021. jún. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:

Igazából nem tudtam elsőnek, hogy drogosok, vagy hogy frontint szedtek, meg rivót. S azt sem,hogy alkoholista család.

Elvileg ők fogják majd a gyereket látni, meg igényt akarnak tartani rá, csak köszönöm szépen, nem kérek belőle.

S nem szeretném, hogy a gyerekemhez valami közük legyen.

2021. jún. 24. 16:34
 16/28 anonim ***** válasza:
91%
Én annyit csinálnék, hogy Telefonszámot cserélnék, közösségi oldalon letiltanám az egész kompániát, hogy ne is lássanak rólad semmit. Ha nem költözöl vissza a közelükbe, akkor nagyon nem is fognak tudni rólad semmit,hacsak közös ismerősön keresztül nem. Apasági nyilatkozatot nem csináltatsz az apát pedig nem nevezed meg.
2021. jún. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Szerintem az utolsó válaszoló tanácsát megfogadom! Köszönöm!
2021. jún. 24. 17:52
 18/28 anonim válasza:
Csak mondanám, hogy a 2es és a 6os válaszoló leírta a dolgokat, te meg még csak nem is reagáltál rá...
2021. jún. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:

Bocsánat, igazad van utolsó, sajnálom!

Beszéltem az “apával”, elvileg nem fog igényt tartani rá, mert neki nem való a gyerek!

2021. jún. 25. 01:13
 20/28 A kérdező kommentje:

Kicsit beleástam magam a témába, mélyebben.

Nem akartam új kérdést kiírni, remélem még figyeli valaki ezt a kérdést.

Szóval mondtak olyat, hogy bírósági végzés.

Eleve 700-800km-re haza küldtek a dögmelegbe 2 nagytáskával 1 bőrönddel vonattal, telekocsival, terhesen. Ezzel veszélyeztettek engem és a babámat is, mert elmehetett volna. Vagyis ezt mondják.

A másik, hogy a frontin, xanax, rivotril és alkohol függőség megfigyelhető náluk, stb..

Ergo, ha bemegyek a rendőrségre s feljelentem őket én, még a terhességem alatt, kapok egy olyan végzést, ami el lehetetleníti őket attól, hogy láthassák a gyereket, vagy valami ilyesmit mondtak.

Ez lehetséges így, vagy sem?

2021. jún. 30. 11:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!