Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Iratismertetésre, egy adott...

Iratismertetésre, egy adott ügy részleteinek az elolvasására van évekkel később lehetőség?

Figyelt kérdés
Volt egy ügy sok évvel ezelőtt aminek a részese voltam, részletekbe nem megyek bele, először tanú majd gyanúsított lettem, de a végére újra tanú lettem és mire a bíróságra került onnantól kezdve nekem ott az ügy befejeződött. 2,5 éve ért teljesen véget, iratismertetésre a nyomozás végén nem mentem el, mert úgy voltam vele hogy már nem érdekel, nem tudom tanúként elolvashattam e volna a vallomásokat, de most már érdekelne. Az lenne a kérdésem hogy utólag ha elmegyek az ítélőtáblához vagy bármelyik szervhez ahol kezelték az ügyet kiadnák e nekem az ügy összes aktáját, vagy kiröhögnének és elküldenének?

2021. aug. 14. 17:38
 1/2 A kérdező kommentje:
Végül nem ítéltek el senkit az ügyben, úgy zárult le, ennyit kell még tudni.
2021. aug. 14. 17:39
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen.


Be mész a kérdéses Bíróság büntető-irodájába és megérdeklődöd. Ügyiratszám, vagy ha ítélet is született, akkor az ítélet száma kelleni fog.

2021. aug. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!