Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Igazságos lenne egy ilyen...

Igazságos lenne egy ilyen törvény?

Figyelt kérdés

Régóta gondolkozom azon hogyha egy nőt egy férfi teherbe ejt, de a nő nem akarja a gyereket, aztán a férfi eltűnik és nem fizet se abortuszra se gyerektartásra akkor perelhető legyen. Tök mindegy hogy védekeztek e vagy sem. Eleve nagyon sok férfi lázadozik a gumi ellen hát akkor itt van.

Eleve a férfiaknak olyan fontos a szex, a nőknek ez csak arra jó hogy felkeltsék a férfi figyelmét vagy megtartsák a férfit. akkor meg vállalják minden kockázatát, ne csak a kellemes oldalát. :)


Én azt bűncselekménynek tartom ha a nő tényleg nem akarja a gyereket és a férfi még annyira se méltatja hogy az abortuszt kifizesse. Velem nem történt még ilyen mert nagyon okosan állok hozzá a témához de sok nővel igen.


Ilyen esetben a férfi megkeresné és beazonosítaná a hatóság, levonná tőle az abortuszhoz szükséges pénzt, majd esetlegesen ha igény van rá akkor pszichológusra szükséges pénzt is. (Mert egy ilyen roppant megterhelő.)

Ha meg a nő megtartja a gyereket akkor gyerektartást minden hónapban:) de hát ez szerencsére eleve így van.


Plusz az is lehet hogy én ingyenessé tenném minden esetben az abortuszt.


25/n



2021. okt. 6. 09:50
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
27 szavazat
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
90%
Te is ragaszkodhatsz ám a gumihoz, ha már idegenekkel szexelsz
2021. okt. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Én minden esetben ragaszkodnék de amúgy nem szexelek még a saját kapcsolatomban sem. pláne nem idegenekkel.
2021. okt. 6. 09:56
 3/31 A kérdező kommentje:
+ olyan is van az kiszakad vagy leszedi gyorsan a pasi.
2021. okt. 6. 09:57
 4/31 anonim ***** válasza:
50%
Úgy alapjáraton az abortusz egy kényes téma, nem tudom hogy tudod-e, pontosan milyen módon megy végbe.. Én ezt az alternatívát meghagynám a megerőszakoltaknak és a biztosan beteg kórképű magzatoknak,amugy nem támogatnám így ebbe a formában.
2021. okt. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Én is nagyon megviselőnek tartom az abortuszt, testnek léleknek… egy szörnyűség. Nem veszem olyan könnyen mint sok hülye. De szerintem mindenkinek legyen joga hozzá aki azt akar.
2021. okt. 6. 10:02
 6/31 A kérdező kommentje:
Ezzel én csak azt akarnám hogy ne legyen pluszba is kiszolgáltatva a nő mikor ígyis szar helyzetben van
2021. okt. 6. 10:07
 7/31 anonim ***** válasza:
90%
A gyerektartas most is perelheto, a fogantatás viszont két emberen múlik ergo nincs alapja annak, hogy csak a férfit buntessen egy ilyen törvény...
2021. okt. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Van alapja mert a férfiaknak jobban kell a szex. Nők nagy része benne lenne olyan kapcsolatba ahol nincs konkrét szex, ha ezzel a férfit akit szeret nem veszti el.
2021. okt. 6. 10:12
 9/31 anonim ***** válasza:
92%
Ez marhaság, s nőknek ugyan úgy van igényük a szexre. Attól, hogy te frigid vagy még ne magadból indulj ki.
2021. okt. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Csak érdeklődnék, mi a véleményed arról, mikor a pasi akarja megtartani a gyereket, de a nő nem? Ilyen esetben ki van kiszolgáltatva?
2021. okt. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!