Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Igazságos lenne egy ilyen...

Igazságos lenne egy ilyen törvény?

Figyelt kérdés

Régóta gondolkozom azon hogyha egy nőt egy férfi teherbe ejt, de a nő nem akarja a gyereket, aztán a férfi eltűnik és nem fizet se abortuszra se gyerektartásra akkor perelhető legyen. Tök mindegy hogy védekeztek e vagy sem. Eleve nagyon sok férfi lázadozik a gumi ellen hát akkor itt van.

Eleve a férfiaknak olyan fontos a szex, a nőknek ez csak arra jó hogy felkeltsék a férfi figyelmét vagy megtartsák a férfit. akkor meg vállalják minden kockázatát, ne csak a kellemes oldalát. :)


Én azt bűncselekménynek tartom ha a nő tényleg nem akarja a gyereket és a férfi még annyira se méltatja hogy az abortuszt kifizesse. Velem nem történt még ilyen mert nagyon okosan állok hozzá a témához de sok nővel igen.


Ilyen esetben a férfi megkeresné és beazonosítaná a hatóság, levonná tőle az abortuszhoz szükséges pénzt, majd esetlegesen ha igény van rá akkor pszichológusra szükséges pénzt is. (Mert egy ilyen roppant megterhelő.)

Ha meg a nő megtartja a gyereket akkor gyerektartást minden hónapban:) de hát ez szerencsére eleve így van.


Plusz az is lehet hogy én ingyenessé tenném minden esetben az abortuszt.


25/n



2021. okt. 6. 09:50
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
86%
"Nők nagy része benne lenne olyan kapcsolatba ahol nincs konkrét szex" Már bocsi, de hogy neked nem kell, azért ne általánosítsál. Már idősebb férfiként nekem teljesen más a tapasztalatom. Az a nő, aki tudja élvezni a jó szexet, jobban és többször igényli, mint a férfi. Az egy más kérdés, hogy közösen, tudatosan kell védekezni. Még is becsúszik a gyerek, akkor azt közösen megoldani.
2021. okt. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem inkább foglalkozz a házi feladattal...🤪
2021. okt. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
25 évesen biztos :)
2021. okt. 6. 10:36
 14/31 anonim ***** válasza:
68%

"Ilyen esetben a férfi megkeresné és beazonosítaná a hatóság, levonná tőle az abortuszhoz szükséges pénzt, majd esetlegesen ha igény van rá akkor pszichológusra szükséges pénzt is."

Ugye a költségek felére gondolsz? Elvégre "igazságos törvényt" szeretnél, gyerekhez meg két személy kell.

Bár csak mondom, most is bárkit, bármiért lehet perelni. Majd a bíróság eldönti, hogy a keresetet helyben hagyja-e.


Mellesleg tucatnyi fogamzásgátló módszer létezik az óvszeren kívül is.

2021. okt. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:

“ Az a nő, aki tudja élvezni a jó szexet, jobban és többször igényli, mint a férfi.”

11-es, te nem tudom milyen álomvilágban élsz, de irigyellek. Nagyon naiv vagy. Most téged vagy nagyon hihetően átvertek és valóban sok “tapasztalattal” rendelkező férfi vagy, vagy kifogtad azt az 1% ot aki nimfó , vagy pedig egy kamus szűz kisfiúcska vagy akinek fogalma sincs az egész dolog működéséről és csak mondott valami okosat a többi férfi védelmében.


Egyébként meg ha ez így lenne ahogy mondod akkor nem lenne szükségük a férfiaknak megcsalásra vagy prostikra. De mint tudjuk, van.

2021. okt. 6. 10:50
 16/31 anonim ***** válasza:
87%
Ha te nem szexelsz még a saját kapcsolatodban sem, akkor minek pofázol olyanba bele, amihez semmi közöd?
2021. okt. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
Pofázni anyád szokott. Meg te. Azelőtt sokáig szexeltem. Van tapasztalatom.
2021. okt. 6. 10:56
 18/31 anonim ***** válasza:
74%

" de amúgy nem szexelek még a saját kapcsolatomban sem." A kérdésedet olvasva is ezt gondoltam.

" Azelőtt sokáig szexeltem." De akkor nem is irtál ilyen kérdéseket!!

2021. okt. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
Akkor is csak a pasi kedve miatt csinaltam. Nekem semmi oromom nem volt benne
2021. okt. 6. 11:28
 20/31 anonim ***** válasza:
78%
Igen, ezt az állapotot hívják úgy, hogy frigid...
2021. okt. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!