Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Igazságos lenne egy ilyen...

Igazságos lenne egy ilyen törvény?

Figyelt kérdés

Régóta gondolkozom azon hogyha egy nőt egy férfi teherbe ejt, de a nő nem akarja a gyereket, aztán a férfi eltűnik és nem fizet se abortuszra se gyerektartásra akkor perelhető legyen. Tök mindegy hogy védekeztek e vagy sem. Eleve nagyon sok férfi lázadozik a gumi ellen hát akkor itt van.

Eleve a férfiaknak olyan fontos a szex, a nőknek ez csak arra jó hogy felkeltsék a férfi figyelmét vagy megtartsák a férfit. akkor meg vállalják minden kockázatát, ne csak a kellemes oldalát. :)


Én azt bűncselekménynek tartom ha a nő tényleg nem akarja a gyereket és a férfi még annyira se méltatja hogy az abortuszt kifizesse. Velem nem történt még ilyen mert nagyon okosan állok hozzá a témához de sok nővel igen.


Ilyen esetben a férfi megkeresné és beazonosítaná a hatóság, levonná tőle az abortuszhoz szükséges pénzt, majd esetlegesen ha igény van rá akkor pszichológusra szükséges pénzt is. (Mert egy ilyen roppant megterhelő.)

Ha meg a nő megtartja a gyereket akkor gyerektartást minden hónapban:) de hát ez szerencsére eleve így van.


Plusz az is lehet hogy én ingyenessé tenném minden esetben az abortuszt.


25/n



2021. okt. 6. 09:50
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Nem épp mert masztizni imádok
2021. okt. 6. 11:47
 22/31 anonim ***** válasza:
85%

“ Akkor is csak a pasi kedve miatt csinaltam. Nekem semmi oromom nem volt benne”


Talán normális pasival kéne kezdwni vagy nővel, ha pasival nem élvezed

2021. okt. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
65%
Miért is pofazol bele abba ami nem a te dolgod?
2021. okt. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
1%
Nőként válaszolok. Igen, mi nők kevésbé akarjuk a szexet, ezt minden férfi is tudja. A férfiak kedvéért van többségében szex, akik közül arra nem vennék a fáradtságot, hogy gumit húzzanak. Szóval szedje a csaj a tabit, tegye tönkre az egészségét, hogy a férfinak egy picit se legyen kevésbé kellemes a szex. Aztán ha véletlenül teherbe esik, akkor fizesse az abortuszt, ha nem akarja megtartani. Szóval először is. Ingyenessé tenném a gumióvszert. Másodszor, miért ne fizetné minimum felesbe a két fél az abortuszt. Jogos.
2021. okt. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%

"Nőként válaszolok. Igen, mi nők kevésbé akarjuk a szexet, ezt minden férfi is tudja. A férfiak kedvéért van többségében szex,"


Én is nőként válaszolok. És ebből egy szó sem igaz. Én spec nemcsak asszisztálok a férfi kedvéhez.

2021. okt. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%
11-es vagyok. Mint írtam már nem vagyok fiatal. Lassan 40 éve van párom és még mindig igen csak igényli a szexet. Azt még hozzá teszem, nem vagyok szent. Ez idő alatt volt vagy 8-10 szeretőm. Mind olyan, aki nem kapta meg otthon a párjától amit szeretett volna szex terén. Még egy, körülöttem közeli ismerősök akik váltak nők, döntően a rossz szex, vagy a szex hiánya végett váltak. Történetesen, hogy te "A" szex vagy, más nők azért nem.
2021. okt. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, nő vagyok, és naponta többször igénylem a szexet, ha nincs pasi, akkor saját kezűleg.
2021. okt. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Én inkább azt tenném lehetővé, hogy a férfit köteles legyen értesíteni a nő az abortuszra rendelkezésre álló időn belül, és a pasi dönthessen: ha nem akar gyereket kifizeti az abortusz összegét, aztán semmi kötelessége, akkor sem, ha a nő megtartja.
2021. okt. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Ha közben leveszi az úgy tudom bűncselekmény. Mondjuk Mária országában lehet nem..

Egyébként szeritem ezt a problémát nem férfira és nőre kéne vetíteni. Inkább az a lényeg hogy ennek ingyenesnek kéne lennie. Mert egy nemkivant gyerek rohadt nagy költség mind egészségügyileg mind később az államnak. És nem, nem lenne sokkal több abortusz hiszen attól még hogy ingyenes senki swm vágyik rá hogy műtsék és alázzák

2021. okt. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
0%
Meg tudja állapítani egy nő, hogy most a két menszesz félidejében van-e, vagy sem, mert akkor nem szexelhet.
2021. okt. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!