Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Egyedülálló férfiként igénybev...

Egyedülálló férfiként igénybevehetek béranyákat családalapítás céljából?

Figyelt kérdés

Tehát a lényeg, hogy incel vagyok és nincs lehetsőgem családot alapítani de nagyon szeretnék. Szeretnék egy kisfiút és talán mégegyet kisfiút és egy kislányt is.


Jogilag ez lehetséges vagy belekötnek abba, hogy egy ember nem hordathatja ki a gyerekeit béranyával?


2022. jan. 7. 15:02
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
100%
magyarországon ez illegális
2022. jan. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Magyarországon ez törvénytelen.
2022. jan. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem az incelség nem egy olyan dolog, amit tovább kéne örökíteni.


Rendben van. Szeretnél apa lenni. De szerintem elsőnek az incelségtől kéne szakítanod. Majd összejönnöd egy nővel, aki majd megszüli neked a gyereket.

2022. jan. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
89%

Nem azért kérdező, de aki egy nőt nem tud találni magának, az ne akarjon (főleg egyedül) gyereket nevelni, mert az sokkal macerásabb mint becsajozni.


Hidd el, mindkettővel van tapasztalatom..ráadásul én se voltam soha népszerű a lányok körében, de nagy nehezen még is sikerült találnom egyet, akivel végül gyereket vállaltam.


32F

2022. jan. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
97%
Illegális, kb. emberkereskedelem jogilag Magyarországon.
2022. jan. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 A kérdező kommentje:

3


Akkor el kéne dönteni, hogy az incelség örökletes vagy tanult. Mert a hozzászólásodból ez nem derül ki.

2022. jan. 7. 15:22
 7/43 A kérdező kommentje:

4


Nem azért kérdező, de aki egy nőt nem tud találni magának, az ne akarjon (főleg egyedül) gyereket nevelni, mert az sokkal macerásabb mint becsajozni."


De nőt nem azokból az okokból nem találok amelyek a gyerekneveléshez kellenek. A gyereknevelésnél nem számít a külsőd, vagy hogy mennyire vagy lehengerlő meg népszerű. A gyerekneveléshez szeretet kell, önzetlenség, támogatás és hasonlók. Nekem ezekből megvan minden.

2022. jan. 7. 15:23
 8/43 anonim ***** válasza:
100%

#7

Akkor se kéne a megkeseredett, pesszimista, reménytelen világnézetedet belenevelned egy gyerekbe se.

2022. jan. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:

8


Ó hagyd már ezeket. Nem erről szól a gyereknevelés. Miért vagy ilyen negatív meg miért sajnálod a szűz férfiaktól a bologságot, a családalapítást?

2022. jan. 7. 15:29
 10/43 anonim ***** válasza:
100%

#9

"Nem erről szól a gyereknevelés."

Nem? Nem arról, hogy jó példákat adj át neki, és egy boldog, kiegyensúlyozott ember nevelj belőle? Hát akkor miről?

2022. jan. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!