Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szeintetek partiképesek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiss-Kárpáty Ildikó kérdése:

Szeintetek partiképesek a magyar pasik?

Figyelt kérdés
Nemrég hallottam a buszon, amint egy idős anyuka azt ecsetelte egy barátnőjének, miszerint a lánya külföldön dolgozik egy pizzériában és azt javasolja neki, hogy ott próbáljon magának párt találni, mert a magyar férfiak nem "partiképesek" azaz nincs vagyonuk, megfelelő egzisztenciájuk egy család eltartásához.

2013. ápr. 25. 21:00
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Man I feel like money :D
2013. ápr. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Éljen, 50 éven belül kihalunk, fákkjeee!
2013. ápr. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Na egy újabb gumicsont..
2013. ápr. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
A magyar fizetések mellett miből építsek egzisztenciát?
2013. ápr. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
69%
Végülis a magyar csajok is többnyire ribancok, szóval nem lepett meg a dolog. Amúgy nem halunk ki, mert van esély. El kell menni keletre Ázsiába ahol a nőkből nem halt még ki a tisztelet és a szeretet. Mondjuk pl Thaiföld, India, Kina, Laosz, ha merészebb vagy még Japánt is bevállalhatod.
2013. ápr. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig megkerestem a felét annak, amit elköltöttem. És ezt miért ne tudnám biztosítani egy családnak is?
2013. ápr. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

Szóval inkább pénzesebbet válasszon?Ja,elég qrvás...

De nem csak a pasi kell,hogy "partyképes" legyen.A nő is építse csak a jövőjét,ne csak a pasi,hogy egy nőt kitartson...

2013. ápr. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
0%

Ebben nincs semmi meglepő.. Minden szülő a legjobbat akaraja a gyereknek. Tehát amikor a kislány megérkezik csórójóska punkfejű szakadt iszákos srácával, akkor a szülők nem néznek jó szemmel rá. "kislányom, ez a gyökér nem hozzád való, most dúl a rózsaszín köd ,de aztán rájössz,hogy egy senkit választottál. Hosszú távon nem leszel boldog vele" ezek nem annyira idegen témák, mert ezzel a hozzáállással pár ismerös családban találkoztam.

A szülők mindig a legjobbat akarják. Főleg a saját példájukból kiindulva, hogy ők ne kövessék el azokat a hibáak amit ők elkövettek forrófejű idióta szerelmesként anno. Óva intik hát őket.

Itt csak arról van szó,hogy azok a nők, akik azt mondják ,hogy nem számít nekik a pénzügyi helyzete palkónak, azok csak a szívükre hallgatnak.

Azok a nőkategoiák, akik meg azt mondják, hogy nekik sokkal több is számít, ők racionálisabbak, és a későbbiekre is gondolnak, nem csak a pillanatnyi életérzésre. Éssz is közrejátszik a szív szava mellett náluk. Ezeket hívjuk mi magyar faszik lehúzós hárpiáknak. De az ő álláspontjukból és érdekükből nekik igazuk van. CSak az ő érdekeik sakak érdekével nem összeegyeztethető, főleg ha a szegényes pali szeretne valamit egy többre vágyó nőtől, mert véletlenül úgy alakult,hogy pont egy olyanba szeretett bele.


Kiket nem neveznék partyképesnek?

Akiknek nincs a jövőben is használható diplomájuk meg nyelvvizsgájuk.

Azokkal a diplomákkal, amivel már telített a pálya a seggüket törölhetik ki az emberek. Ez van. Nincs jövő benne. Akiknek nincs kapcsolatrendszere, hátszele, ma már azoknak se jósolható fényes jövő, csak lemondásokkal teli sötétség.

2013. ápr. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
52%
Ja és azt még kihagytam, hogy ez nem csak Magyarba van igy, hanem Erdélyben is, de érdekes módon csak a magyar lányokkal van a probléma, úgy látszik van valami a génjeikben... Itt már egyre gyakoribb a magyar fiú - román lány páros. Vannak is ellenkampányok, hogy miért visznek haza a fiúk román lányt, mert fáj az igazság, hogy a magyar lányok nagyrészt nagyképű ribik (tisztelet a kevéske kivételnek). Hát ez a helyzet, nem ok nélkül van Europában a magyaroknál a legkisebb szaporulat... Jöhetnek a piros kezek.
2013. ápr. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
hat attol fugg hol el a lanya, mert en is kulfoldon vagyok, hat sok szerencset barkinek is itt magyar pasit fogni. egyebkent van benne valami, a helyiek altalaban jobban allnak mint a kivandorolt magyarok. most hogy milyen az ha valaki eszerint valaszt part? hat... :D de azon nem vitatkozhatunk hogy nem hatrany ha nem csoro az ember. nekem is itteni baratom van, de nem a penz miatt, hanem mert en nem megyek bele megegyszer tavkapcsolatba az tuti.
2013. ápr. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!