Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok-nők: Honnan veszitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok-nők: Honnan veszitek észre azt, hogy egy 30-as férfi csak a családalapítás igénye miatt ismerkedik veletek, nem pedig azért, mert szerelmes lenne?

Figyelt kérdés

Ha észreveszitek, hogy csak a családalapítás, mint státusz miatt kellettek neki, akkor van arra esély, hogy több gyereknemzés után téged, mint nőt, szerelmet, szeretőt egyben elfogad, vagy évekig rideg marad és már más nőkben és/vagy hobbikban gondolkodik?

Szokott lenni a nőkben arra Igény, hogy ezt a kettőt megkülönböztessék még a házasság előtt?

Ez egy általános kérdés. Köszönöm a komoly válaszokat. 28N



2017. aug. 9. 08:34
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Természetesen biztos vannak szerelmes 30-as férfiak is.
2017. aug. 9. 08:35
 2/12 anonim ***** válasza:
94%

annak idején nem különböztettem meg: úgy gondoltam, hogy majd ha szerelmes leszek, gyerekem is lesz. így is lett.


viszont szingli koromban (33) randiztam egy 10 évvel idősebb pasival, aki már az első randin közölte, hogy családot, gyereket akar minél hamarabb. nem is találkoztunk többet. ha várt volna néhány randit, lehet, hogy ma ő lenne a férjem és a gyerekem apja.

2017. aug. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
Eszem ágában nem lenne összejönni valakivel, aki már az első randin a leendő gyerekei anyját keresi bennem. Az első pár évben hagy legyek már nő légyszi, és ne tenyészkanca.
2017. aug. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Milyen fura ezt egy nőtől hallani. Biztosan van ilyen férfi, de nem az a jellemző. Nők között nagyon sokan ezzel kezdik az ismerkedést, állásinterjúztatnak, hol és mennyit keresel, milyen végzettséged van, szeretnél-e gyerekeket, ha igen akkor hányat és sorolhatnám. Persze meg tudom érteni azokat a válaszolókat, akik ezt nőként visszautasítják, de ők vannak kevesebben, főleg 30 felett.

Úgy gondolom, hogy egy kapcsolat elején ezt illik tisztázni, nem feltétlenül az első randikon, de 1-2 héten belül muszáj szóba hozni. Aki célhoz keres embert, annak ez döntő fontosságú tényező, aki egy embert keres kait szeretni tud és majd együtt kitalálják mi legyen a jövőben annak ez nagyon visszataszító tud lenni.

Őszinteség mindenek felett.

2017. aug. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%

Nem tudom, hogy miért baj, hogy tisztázza az ember, hogy a jövőben családot alapítana. Ez fontos dolog, szerintem sem árt tisztázni az elején. Minek olyan nővel ismerkedni, aki elzárkózik ettől teljes mértékben ? Egyszerűen nem egymást keressük.

31/f

2017. aug. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

5# Ez az alap, ezt nem kell tisztazni, azt kell tisztazni, ha valaki egyaltalan nem akar.

Azt sem kozlod be egy randin, hogy amugy te ferfinak szulettel, nem csak hormonkezeles, mivel ez az alap, az ellenkezojet ami nem alap, azt viszont mar kozolheted nyugodtan :D

2017. aug. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nagyon sok olyan helyzet is van, amikor a 30-as férfi nem mondja ezt (azaz, hogy neki fontosabb a gyereknemzés, mint maga az jövendőbeli személye, természete, stb.) már az ismerkedés elején, sem pedig pár hónap után.
2017. aug. 9. 12:00
 8/12 A kérdező kommentje:
6-os: itt most nem a gyerek nem akarás a téma. Most azokról a férfiakról beszélünk, akik egy jó üzletnek tekintik a családalapítást, így miután ez megtörtént a feleség sokszor nem számíthat semmilyen érzelmi sszedolgozásra, megbecsülésre, szeretetre, tiszteletre. Annak nem csak testi oka van, amikor gyerekek után a friss apa viselkedése csettintésre megváltozik. Erről lenne jó beszélni. Köszönöm.
2017. aug. 9. 12:03
 9/12 anonim ***** válasza:
92%

Amikor szülés után az apa hozzáállása csettintésre megváltozik azt az anyuka üzemmódba kapcsolat partnerének is köszönheti. Írom ezt elvált apukaként akit a drága felesége 2 évig visszautasított, és még a pszichológusnak sem tudta megmondani miért. Most egyedül gondolkozik ezen, álma teljesült,mert anya lett, de egy párkapcsolatra teljesen alkalmatlan. Az a 2 év többet ártott az önbecsülésemnek mintha 50 nő sértegetve az arcomba vigyorog, csak nem hittem el, hogy ilyen van.

Szerencsére azóta minden rendben jött, találtam új párt magam mellé és mindezek ellenére közös gyereket tervezünk.

2017. aug. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Bognar Betti97 válasza:

Egy barátnőm is mesélte hogy élményt randizni egy férfival(43/44) barátnőm (32)

És elmentek sétálni kézenfogva sétáltak és a pasi csak arról beszélt hogy gyereket akar és ott a város közepén tapizta meg mászott rá szegényre. Alapból egy félénkebb jellem szegény lány és mondta hogy őt lesokkolta és hogy nagyot csalódott a pasiban.

Ez szerintem az a bizonyos kapuzárási pánik.

Egy férfi aki szerelmes türelmes abban az esetben ha tényleg kellesz neki ha nem akkor max 1 hónap és dobbant.

A párom pl. Az elsó férfi az életemben fél év ismerkedés után jöttünk össze. Várt fél évet mire vettem a bátorságom hogy ő lesz az első férfi a szentélyemben és ő türelemmel kivárta

2019. aug. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!