Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Egyedülálló férfiként igénybev...

Egyedülálló férfiként igénybevehetek béranyákat családalapítás céljából?

Figyelt kérdés

Tehát a lényeg, hogy incel vagyok és nincs lehetsőgem családot alapítani de nagyon szeretnék. Szeretnék egy kisfiút és talán mégegyet kisfiút és egy kislányt is.


Jogilag ez lehetséges vagy belekötnek abba, hogy egy ember nem hordathatja ki a gyerekeit béranyával?


2022. jan. 7. 15:02
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
100%
Most ez mennyivel jobb, mintha simán megdugnád a nőt? Nem értem. Viszont a nő bármikor meggondolhatja magát, megtarthatja a gyereket és gyerektartást követelhet tőled, erre is gondolj.
2022. jan. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 A kérdező kommentje:

Megint a kiegyensúlyozottsággal jönnek. Hagyjátok már a fenébe, nem csak a határozttság létezik.


Átadnám az intelligenciám, jóságom, önzetlenségem, jólelkűségem, lekiismeretességem, humorom, állatszeretetem, játékosságom és még sok mást.


Komolyan felfordul az ember gyomra, hogy a gyereknemzést ennyire az erősebb kutya bhaszik szemszögéből közelítitek meg. Undorítóak vagytok!

2022. jan. 7. 15:41
 13/43 A kérdező kommentje:
Jóság nem kell több a Földre csak kiegyensúlyozttság? Ami igazából ridegséget, érzéketlenséget takar, jól tudom mert ismerek ilyen kiegyensúlyozott embereket akiknek kőből van a szíve, még akkor is ha sikeresek például a nőknél. Pont annyira undorodom az ilyen emberektől mint azoktól akik őket bálványozzák. Még több jóságot a Földre! Ámen.
2022. jan. 7. 15:43
 14/43 anonim ***** válasza:
85%

Ha "jó" a gyerek, attól nem lesz boldog. Ha kiegyensúlyozott, attól igen.


Tényleg kíváncsi vagyok: mit mondanál egy kisfiúnak, és mit egy kislánynak, ha megkérdeznék, hogy miért nincs anyukájuk?

2022. jan. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 A kérdező kommentje:

14


"Tényleg kíváncsi vagyok: mit mondanál egy kisfiúnak, és mit egy kislánynak, ha megkérdeznék, hogy miért nincs anyukájuk?"


De negatív vagy és rosszindulatú te jó ég. Rögtön az ilyen támadó kérdésekkel jössz, ahelyett átéreznéd, hogy valaki családra, gyerekekre vágyik. És ezt elvennéd tőle mert nem casanova. Szégyelld magad és remélem a te fajtád fog kihalni nem az enyém, hogy végre jobb hely lehessen ez a bolygó amelyen nem a kiegyensúlyozottság lesz a boldogság előfeltétele hanem a jóság és a szeretet.

2022. jan. 7. 15:50
 16/43 anonim ***** válasza:
82%

#15

Mi volt a támadó ebben? Tényleg nem értem, nem annak szántam.

(Remélem, nem így reagálsz majd, ha valaha lesz gyereked és ő kérdez valamit...)

2022. jan. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
22%

Rengeteg olyan család van, ahol van anya és apa, de a gyerekek semmilyen szeretetet nem kapnak. Ne gyertek már ezzel a "mit mondanál neki" szöveggel.

Drukkolok neked kérdező, biztos találsz megoldást.

2022. jan. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 A kérdező kommentje:

16


Igen, lelepleztél, hogy nem vagyok kiegyensúlyozott mert intenzívebben reagáltam. Ilyen vagyok én, szenvedélyes. És jobban örülök annak, hogy ennyire emberi vagyok mint annak ha pszichopata lennék sivár lélekkel.

2022. jan. 7. 15:56
 19/43 A kérdező kommentje:

17


Ez nagyon jó érv. Manapság amúgyis a házasságok fele vagy még több válással végződik és csonka családban nő fel a gyerek. És ott van a két apukás vagy két anyukás család is amit népszerűsítenek. Az mitől jobb? Ott mit mond a két pasi miért nincs anyukája a gyereknek?


Ez a kétszínű álszenteskedés annyira undorító számomra. Remélem nem vagyok egyedül.

2022. jan. 7. 15:58
 20/43 anonim ***** válasza:
86%

#19

Épp tegnap volt a telexen egy tök jó riport egy meleg párról, akik örökbefogadtak egy ikerpárt. Ott volt szó erről, egy külön képzésen tanulják hogy mit mondjanak a gyereknek, a riportban beszélgettek egy szakpszichológussal is, hogy soha nem szabad szidni a szülőanyát, elmagyarázzák a gyerekeknek, hogy az édesanyjuk pocakjában voltak, és az édesanyjuk gondoskodott róluk, hogy minél jobb helyre kerüljenek.

Éppen innen jutott eszembe a dolog, hogy nehéz lehet a gyerek kérdéseire felelni a kérdező helyzetében. Mégse lehet egy gyereknek azt mondani, hogy "Hát Pistike/Julika, az van, hogy a nők csak jóképű férfiakhoz vonzódnak, apátok meg nem elég jóképű/kigyúrt, ezért sose áll vele szóba senki"... (Pláne, ha közben meg látják, hogy az oviban a Bécike apukája se egy adonisz, mégis együtt él Bécike anyjával).

Én egyébként pont, hogy támogatnám az egyedülálló emberek örökbefogadását is, mert hiszem hogy egy anyuka vagy egy apuka is tudja szeretni és nevelni a gyereket, rengeteg anyuka és apuka neveli egyedül a vérszerinti gyerekét, és megoldják.

Sajnálom ha rosszul jött le a kérdésem, őszintén nem szántam bántónak, csak épp a tegnapi téma járt az eszemben, hogy az ilyesmiket piszok nehéz lehet beadagolni egy gyereknek. Arról is volt szó a cikkben, hogy mennyire fontos hogy az örökbefogadó szülő önmagával békében legyen, és lelkileg készen álljon a helyzetre, kb. erre gondoltam kiegyensúlyozottság alatt.

(Igen, tudom hogy itt nem az örökbefogadás a kérdés, de a "hol van a szülőanyám" témakör ugyanúgy megvan ott is és a béranyás gyerekvállalásnál is.)

2022. jan. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!