Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Egyedülálló férfiként igénybev...

Egyedülálló férfiként igénybevehetek béranyákat családalapítás céljából?

Figyelt kérdés

Tehát a lényeg, hogy incel vagyok és nincs lehetsőgem családot alapítani de nagyon szeretnék. Szeretnék egy kisfiút és talán mégegyet kisfiút és egy kislányt is.


Jogilag ez lehetséges vagy belekötnek abba, hogy egy ember nem hordathatja ki a gyerekeit béranyával?


2022. jan. 7. 15:02
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
15%
Incel? Ha tudnád mennyi nő csinálja kutyával és, hogy milyen csinosak is képesek rá; megőrülnél.
2022. jan. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
100%
21# Jaj ne:)
2022. jan. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 A kérdező kommentje:

21


Jaj az mekkora gáz már, hogy inkább kutyával mint nem jóképű incellel. :(


Remélem nincs igazad.

2022. jan. 7. 16:37
 24/43 anonim ***** válasza:
100%

23


Erre mondok valami vicceset. Nekem van egy olyan 23 éves ismerősöm, aki Diplégia-ban szenved, ami ugye az alsó végtagjait érinti. Bár szerencséjére ez még nem olyan súlyos, tehát félig meddig még járóképes. Így gyakorlatilag "enyhe" fogyatékossággal él.


Most gondolhatod, hogy egy ilyen ember szexuálisan sem tudja annyira kielégíteni a nőt, mint egy egészségesebb ember. Programozónak tanul egyébként, így talán nem kell majd rokkant nyugdíjat igényelnie. Nem is annyira kifejezett jóképű, tehát nem egy Brad Pitt a csávó. És neki már a második barátnője van, úgy, hogy az előzővel is 2 évig együtt voltak. És teljesen egészséges lányok, bár nem egy szuper modellek, de azért helyesek.


Amikor megmutattam neki néhány itteni incel kérdést, illetve választ...el röhögte magát. :D


Mert ugye a betegsége miatt kell járnia fizikoterápiára, ahol ismer más fogyatékkal élő embereket. Azt mondta, a legtöbbjüknek szintén van barátnője.


Szóval akkor azok, akik testi illetve enyhe értelmi fogyatékossággal rendelkeznek, mégis vannak barátnőik, akkor az incelek, akik elvileg teljesen egészséges emberek, nekik mi okoz gondot a pártalálásban?


Bár szerintem előbb fogunk tudni belenézni egy feketelyukba, minthogy ezt a rejtélyt megfejtsük.

2022. jan. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 A kérdező kommentje:

24


figyelj, a testi fogyaték sokszor még előny is, akiket én ismerek fogyatékosokat azoknak is mind van barátnőjük, egészséges. Nem tudom miért van ez, szerintem a reklám és közhozzáállás eredménye, a fogyatékosokat mindig védik, mindig jót mondanak róluk, népszerűsítik stb.


Míg a simán csak csúnya pasik húzzák általában a legrövidebbet, nincsenek elismerve fogyatékosnak (pedig azok), simán beléjük lehet rúgni bűntetlenül, viccet lehet csinálni belőlük, lehet gúnyolódni is velük mert senki nem fog a védelmükbe szállni. Ha ezt teszed egy fogyatékossal rögtön tízen avatkoznak közbe, ezért nem mernek velük kikezdeni. De egy esetlen, férfiatlan srác tökéletes célpont. És nagyon rossz a hírnevük is mert mindenféle rossz belső tulandonságot terjesztettek el róluk, hogy rosszindulatúak, irigyek, lusták, szerencsétlenek, buták, önzőek, maguknak valók stb.


Arányaiban több csúnyának nincs barátnője mint fogyatékosnak.

2022. jan. 7. 18:21
 26/43 A kérdező kommentje:
Ja, az kifelejtettem, hogy akiket ismerek törpéket, azoknak is szép csinos barátnőik vannak. Nem tudom miért, de egy igazi törpének sokkal több esélye van becsajozni mint egy 155cm-es egészséges férfinak. Ez észbontó valóban. De ennek a kampányokhoz lesz köze és a közhozzáálláshoz!
2022. jan. 7. 18:24
 27/43 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyi pénzed van, akkor kimész Thaiföldre és hazajössz egy csajjal
2022. jan. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
47%
Vannak ilyen oldalak, és nem műkedvelőknek készül, hanem "csak úgy" például a periszkópról kikerült 18 éves fiatal lányok mutatják ahogy nyalatattják magukat. Ukrán lányok nagyon szépek. Tudom, hogy ez a szépség relatív, de csak pár kattintás és meggyőződhetsz róla, hogy milyen érzés nézni egy bombázót, akit nem te raksz; nyalsz, hanem egy blöki. Ezzel kínozni lehetne, komolyan.
2022. jan. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 A kérdező kommentje:

28


Igen, egy mozgássérült, törpe, amputált végtagú és még egy KUTYA is kívánatosabb a nőknek mint egy csúnya pasi. A csúnya pasi a legnehezebb szint ami létezik, a lehetetlen szint mert bármit csinálsz pofára esel. Egy csapda, egy megoldás nélküli talány.

2022. jan. 7. 20:26
 30/43 A kérdező kommentje:

27


Igen, de ő a pénzedért lesz veled meg az állampolgárságodért. Néhány hónap, év múlva tiplizik egy jobbképűvel.

2022. jan. 7. 20:29
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!