Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Miért mondja a kormány, hogy...

Miért mondja a kormány, hogy a magyar gyerekek szexuális nevelése kizárólag a szülőkre tartozik, amikor még mindig ott tartunk, hogy a szülők azt mondják, hogy a gólya hozza a babát?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy a Ti szüleitek hogy vannak ezzel, de nekem az égvilágon semmit sem mondtak a szexualitásról, ami az én 18 éves fejembem van, azt mind a barátaimtól és az internetről szereztem.

2022. júl. 16. 16:44
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
73%
A lényeg az, hogy nem az iskolának, azaz az államnak kell szexuálisan nevelni az állampolgárokat.
2022. júl. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
80%
Eddig se nevelték őket ilyen téren.Volt egyszer egy felvilágosító óra aztán cső.Ja meg biológia órán a szaporodás is téma.. talán azt ki is hagyják ezután.
2022. júl. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
13%

Ne is mondd.

Mivel nekem 12 éves koromig az volt a mese, hogy a gólya hozza, azóta valamiért tudatalatt szexuálisan vonzódok a gólyákhoz.


(Remélem mindenki érti az utalást)

2022. júl. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
35%
#1 Bizony hogy nem, ezért nem is értem milyen jogon szól bele az állam a gyerekek szexuális nevelésébe bizonyos szexuális orientációk ismertetésének betiltásával. Undorító, hogy a kormány nyíltan elítéli a homoszexualitást, miközben semmi joga nem lenne beleszólni az emberek szexualitásába...
2022. júl. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
27%
#4: Pontosabban homoszexuális szervezeteknek nincs joga mások gyerekeinek a szexuális nevelését végezni állami intézményeken keresztül.
2022. júl. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
73%

Amúgy az, hogy bejön egy meleg vagy egy fickó magassarkúban (tudom, utóbbi csúnya jelenség), és tart egy előadást, hogy "Gyerekek, biztos ismertek olyan embert vagy később ismerni fogtok olyat, aki másabb. Ha egy osztálytársatokról kiderül, hogy nem a lányok vagy éppen nem a fiúk érdeklik, akkor legyetek vele elfogadóak és ne bantsátok ".


Ebben mi az átnevelés??

2022. júl. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
29%
#6: Ha te akarod, vidd a gyerekedet ilyenek közé. De ne akard kötelezni, hogy nekem is vinnem kelljen!
2022. júl. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
86%
Azért, mert alapvetően a szülő a felelős úgy általában a gyerek fejlődéséért, így a szexuális felvilágosítás mikéntjének az eldöntése is a szülő feladata. Amivel önmagában nem lenne baj, csak a szülők pont úgy vannak ezzel, hogy minél inkább akadályozzák a szexualitás megismerését, annál később fog a gyerek szexelni, de mindenki tudja, hogy ez egy naiv ábránd, pláne a 21. században. Ráadásul többet árt, mint használ, mert így csak a jó isten tudja, hogy milyen információkhoz jut.
2022. júl. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
82%

7, szeritned a gyerek egy ilyen 45 perces műsor után fog lmbtq taggá válni?

Én is gólya lettem, mert egész gyerekkoromban azt hallottam?

Ugye hogy nem.

2022. júl. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
16%
#9: Attól még az én gyerekem, én vagyok érte a felelős, kételyeim vannak ezzel kapcsolatban, ezért ne akarj kötelezni arra, hogy ilyenek közé vigyem! Majd ha 18 éves lesz, azt csinál, amit akar. Te meg a saját gyerekeiddel foglalkozz, ne máséval!
2022. júl. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!