Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Miért mondja a kormány, hogy...

Miért mondja a kormány, hogy a magyar gyerekek szexuális nevelése kizárólag a szülőkre tartozik, amikor még mindig ott tartunk, hogy a szülők azt mondják, hogy a gólya hozza a babát?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy a Ti szüleitek hogy vannak ezzel, de nekem az égvilágon semmit sem mondtak a szexualitásról, ami az én 18 éves fejembem van, azt mind a barátaimtól és az internetről szereztem.

2022. júl. 16. 16:44
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
96%

A szexualitás magánügy, igen, ez így van, de akkor leírom ötödjére is, hogy ezek nem reklámozni meg hittéríteni mennek be, hanem arról beszélni hogyha valaki nem olyan mint a többiek, és ez a viselkedésén is látszik, az ne legyen kirekesztés vagy iskolai bántalmazás áldozata.


Szexuális deviancia, kábítószer, nemi betegségek, ezt most komolyan írtad hogy csak a melegek között van jelen??

2022. júl. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
2%

#31: Igen, ezt a védőnő vagy a biológiatanár is el tudja mondani, és ő legalább szakember.


Nem csak a melegek között vannak az általam említettek, de igenis tapasztalat, hogy a melegek sokkal kicsapongóbb életet élnek, nem véletlenül vannak a gőzfürdős meg melegbáros sztorik orgiákról, amikor drogokkal tolják tele magukat, és élvezkednek. Így terjednek legjobban a nemi betegségek is. Nem véletlenül náluk kezdődött az AIDS vagy a majomhimlő. Ha az én gyerekem meleg lesz, csak az az egy érdekel, hogy nehogy ilyen életmódot éljen.

2022. júl. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
94%
Egy ksigyereknek mi mást mondjanak, az iskolai rész emg oylan hogy mire 8-ban eljutnak idáig addigra a 14 körüli diákok 99%-a már alapból többet tud a dolgokról.
2022. júl. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
95%

#32, biztosan újat mondok neked, de pont ettől a vaskalapos neveltetéstől fognak később deviáns életvitelt élni. Mi több, ha eljön az idő, az első adandó alkalommal fognak téged valami öregek otthonába benyomni, hogy ott okoskodj.


De te tudod, hogy mit csinálsz.


Egyébként meg úgy csinálsz, mintha heteró gruppenpartik nem léteznének a világon... A melegpartikról sem hallanál, még hírből sem, hogyha nem lett volna a Szájer-botrány.

2022. júl. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
41%

#34: "A riport [...] egy berlini homoszexuális szexbuliról szól,

ahol a résztvevők a végbelükön keresztül juttatnak kristályt a szervezetükbe.

Igen, ez még mindig a német közmédia, bár az elsőre nem tűnik egyértelműnek, hogy a németországi bejelentett lakcímmel rendelkezőknek miért kell drogos szexpartikról szóló dokumentumfilmek készítését finanszírozniuk. A szerzők hozzáteszik: az adásban nem esett szó a nemi úton terjedő betegségekről, sem pedig arról, hogy a gruppen egyik résztvevője maga is HIV-fertőzött."


[link]

2022. júl. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
95%

#35, a Mandiner mióta hivatkozási alap? ...

Még akkor is hazudnak, amikor nem írnak semmit...

2022. júl. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
22%
#36: Ott van benne a link a Die Welt cikkre. Ha tudsz németül, ellenőrizheted.
2022. júl. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
94%

"Nem véletlenül náluk kezdődött az AIDS"


Nem náluk kezdődött, ez városi legenda.

[link]

[link]

[link]

2022. júl. 17. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
60%
#38: Kezdetben köztük terjedt, és azt is hitték, hogy csak ők kaphatják el. Gondolhatod, hogy az életmódjuk miatt volt ez.
2022. júl. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
94%
Nem köztük terjedt, olvasd már el a linkeken lévő szövegeket. Csak náluk kaptak észbe. Nem vagyok meleg, de tovább látok az orromnál.
2022. júl. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!